Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Orvosilag minden okés férjemme...

Orvosilag minden okés férjemmel is van egy gyermekunk 10 eves es azota nem estem teherbe. Teák, vitaminok mindenel probalkoztunk van valaki ilyen helyzetben és sikerult a baboca?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Biztos mindent megnéztek? Genetikai vérvétel, hormonok, cikluskövetés, átjárhatóság? Rokonomnál egy középidős vetélés után kb. ennyi idő telt el, míg az akárhányadik doki észrevette, hogy van egy kis méhsövénye, és utána sikerült - bár ez nálad talán kizárható, ha már lett egy gyerek.
2018. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 évet vártunk a nagylányunkra, teljesen egészségesen. Problémamentes terhesség volt, még csak egy rosszullétem sem volt, a kicsi pedig gyorsan összejött utána. 😊 Drukkolok!
2018. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi gátolja... Talán az hogy 36 eves vagyok?
2018. nov. 2. 17:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia az nem hiszem h gátolja h 36 vagy.

Inkább pete vezeték elzarodase okozhatja

2018. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Atjarhato minden ho végen elmegy a dokihoz talan nem egyedul vagyok ☺
2018. nov. 2. 18:54
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Atjarhato a pete vezetéked? Hát akkor ha már volt ilyen vizsgálat akkor biztos h rasegitettek volna valamivel. Closti, inszem akármi. Akkor is szokás ha nincs baj vagyis nem találnak bajt de nem jön a baba.

Férjed minek megy havonta orvoshoz??!!

2018. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem az irtam a férjem megy dokihoz!!! Ofotérba ingyenes a szemvizsgálat!
2018. nov. 3. 07:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
?? 😂
2018. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy..nem sertés, tény.. Jobb is ha nem szaporodsz
2018. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szaporodni az állatok tudnak a tarsadalomra nezve te egy keseru lelku asszonyka,emberke vagy aki nem talalja a helyét e tarsadalmi villagban... Sajnalom ilyen szurke hetkoznapjaidot így éled... Nekem sem idom,se kedvem virtualisan vitazni mert engemet Édesanyam megtanított továb állni az ilyen negatív személytol.. Tudomasra adtad elméleti orán te épp nem voltál es csak anyit tanultal szaporodni!
2018. nov. 4. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!