Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kiváncsian várom hogy kinek...

Kiváncsian várom hogy kinek hogy alakul hol tart a clostilbegyt kúra? Vezetitek e a hőt? Esetleg tüszőrepesztő szurival hazásosabb volt e?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Regen volt 3 ilyen clostys hónapom. Mindharomban volt 2-3 erett tuszom. Egyszer kaptam ovitrelle-t is. Nalam a peteeres szuper lett tole. (bar elotte is volt, csak a kicsit keson a ciklusban)



Nem lettem akkor terhes, de nem ezen mulott. Azota closty nelkul teherbe estem es meg is szuletett a kisbabank. ;) szorítok neked. (mellekhatasnak kicsit hohullamaim vtak tole, mas nem)

2018. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 3. 14:21
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem az első hatásos volt, de sajnos nem maradt velünk a Baba, 6. héten elveteltem. Aztán a 2. nem hozott eredményt, viszont a 3. kúra eredményével most vagyok lassan 18 hetes kismama. :-)


Nekem alapból is volt peteérésem, azért kaptam, hogy kicsit a minőségen segítsen.


Az első két kúránàl csak ovu tesztet használtam, az utolsónál hőt is mértem.


Mellékhatása - csakúgy, mint az első válaszolónak - hőhullámok voltak.

2018. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem! Gratulálok!! Köszönöm a tapasztalatmegosztást! :)
2018. nov. 4. 13:11
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem most van closti+meriofert szuri kuram. Holnap kontroll, kiderul, mennyi es mekkora tuszom lett. Ennek fuggvenye a tuszorepi. Irok holnap rola.

Nekem peteeresem van, tuszorepedes nincs. Remelem, most lesz, es tobb kura nem kell.

Nalad miert kell a gyogyszer?

2018. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem sikerült teherbe esni évek alatt sem. Két gyermekem már sikerült clostilbegyttel. Bízom benne hogy most is fog. Mert már 38 éves vagyok.
2018. nov. 4. 15:23
 7/21 anonim ***** válasza:

Hanyadik kuraid sikerultek?

Nekem elso gyerkoc minden nelkul sikerult. Most a tesonal kell sajnos kura. En is elmultam 35 mar. :/

Koszi te is, ha megirod.

5-os voltam.

2018. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mindegyik alkalommal a 2ik kúra után sikerült,amikor a mentes hónap lett volna...magasabb volt egy kicsit a tesztoszteron és rásegítettünk így mondta akkor a doki. Most kiderül kell e az utolsó kúra vagy hatásos volt e a 2ik. Volt a hasszurkálástól kezdve, egy két napja émelygek vagyis hányingerem nincs csak gombocot is érzek a torkomban, meg a mellem ma egy kicsit fájdogált ,és érzékeny a bimbó is ha melltartó van rajtam. De lehet hogy beképzelem már ezeket.
2018. nov. 4. 16:28
 9/21 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi lett végül. :-) #2 voltam
2018. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Okés:)
2018. nov. 5. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!