Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vajon miért nem jön meg a...

Vajon miért nem jön meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

A sztorim: a harmadik gyermekünket tervezzük. Szeptemberb volt az első védekezés nélküli hónapunk. A ciklusaim pontosak szoktak lenni, 26-27 naposak.

Szeptember 3-án volt az utolsó szabályos menzeszem, szeptember 29-én reggel halvány pozit teszteltem. Azon a héten a tesztek egyre erősödtek, nagy volt az öröm.

Majd október 5-én vérezni kezdtem. Este a kórházban megvizsgáltak, felritkulást láttak, biztató volt, de abból még bármi lehetett. Feküdnöm kellett, és először Utro-t majd pluszban Progeszteront kaptam. A vérzés kevés volt (rengeteg szokott lenni), és 2-3 nap alatt szinte teljesen megszűnt.

A következő héten (éppen az 5. hetet töltöttem), már nagyobb felritkulást látott a doki, örültünk, bíztunk. Aztán rá egy héttel a kontrollon mát semmit sem lehetett látni, csak ép nyálkahártyát. Végeztek egy HCG-beta vértesztet, már nem volt (csak mininális) HCG a szervezetemben.

A vérzés nem volt darabos, bár piros volt, hamar átment barna pecsételésbe, görcseim nem voltak, tehát nem vokt az a klasszikus vetélés.

Szval a baba nem maradt meg, vagy lehet, hogy nem is volt baba, csak egy kémiai terhesség.

A lényeg: itt vagyunk november 6-án, és menzesz sehol. Semmim nem fáj, nincsenek előjelei sem. Terhes nyilván nem vagyok.

Mi lehet az oka a késésnek, ennyire megzavarodott a szervezetem? Van ötletetek?

Köszönöm.


2018. nov. 6. 13:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!