Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhessegi vizesedesre valami...

Terhessegi vizesedesre valami termeszetes gyógyir?

Figyelt kérdés
Koszi.
2018. nov. 15. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Só mentes diéta. Lábak párnára. (nekem sajnos semmi sem használt, 22minusszal jöttem haza a kórházból ebből a gyerekem 3kg volt...)
2018. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot (vizet) fogyassz, sószegény étrend és amikor csak tudod, tedd vízszintesbe a lábaidat.
2018. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sószegény diéta, lábak felpolcolása amikor csak lehet, sok-sok gyümölcs-zöldség főleg amik vízhajtósak (alma, uborka, paradicsom, petrezselyem meg stb), legalább 2 liter víz.
2018. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi!

Petrezselymet regen magzatelhajtasra hasznaltak, attol tartok. Igy vagyok a tobbi vizhajtos novennyel is.

Az egyetlen, amit kivanok, a veget as husleves, ugyhogy a so nehez ugy, de majd erot veszek magamon. 😃

Ha lenne mèg otlet, szivesen vennem.

Koszonom!

2018. nov. 16. 06:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem amikor nagyon bevizesedett a lábam a citromos víz segített. Csináltam egy kancsóba kb.1litert és egész nap iszogattam :) Persze mellé ittam sima vizet is..
2018. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!