Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudom hogy már nagyon uncsi...

Tudom hogy már nagyon uncsi kérdés, de ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve nem jön a gyermekáldás, mindenféle vizsgálaton voltam már, legutóbb mikor orvosnál voltam mondta hogy a jobb petefészkemben van egy domináns tüsző, apával álljunk rá a dologra.Meg is tettük 12 napja volt az ovuláció/ együttlét, ma már nem bírtam tovább teszteltem egy 10-es érzékenységű teszttel de csont negatív lett.

Mit gondoltok van még remény a babára vagy temethetem ezt a a hónapot is?Az a furcsa, hogy most szinte biztos voltam benne hogy sikerült, olyan furcsa jeleket véltem magamon felfedezni.


Kérlek csak normális válaszokat írjatok, így is nagyon el vagyok keseredve...illetve olyanok válaszait is várnám nagyon, akik csak 14 vagy több nappal ovuláció után teszteltek pozitívat.



2018. nov. 19. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem anno a kisfiammal 14 nap után lett halvàny tesztem csak, kb 16. napon. Ne add fel, sikerülnie kell!!! Simán hamar teszteltél még... Hátha!!
2018. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Apa jelöltet vizsgálták már?

Lehet még pozitív, de ne éldd bele magad.

2018. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mivel már volt két kémiai terhességem (ugye a petesejt megtermékenyült de nem tudott beágyazódni) az orvosok nem foglalkoztak vele.Ahol legutóbb jártunk ott mondta a doki, hogy páromnak is el kellene mennie.Kért is időpontot (múlt hétre), csak beteg lett, antibiotikumot kellett szednie, így későbbre halasztották a vizsgálatot.De mindenképpen fog menni.
2018. nov. 19. 08:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megköszönni a válaszokat, köszönöm szépen!Egyáltalán nem élem magam bele a dologba, sőt a mai negatív teszt után picit le is mondtam róla.
2018. nov. 19. 08:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad, de ne is mondj le róla.

Én vasárnapra nem várom, én is izgulok már nagyon.

Nekem is egész hónapban olyan jelzéseket küldött kb. minden, hogy sikerült. Bele akarom élni magam, de nem merem.

2018. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Én ma reggel teszteltem negatívat a 13.dpo-n, harmadik nap késésnél. 27 napos ciklusaim vannak, ma a 30.napon vagyok.

Ebben a hónapban már az ovuláció előtt pár nappal azt éreztem, hogy sikeres hónapunk lesz, és ezt éreztem ovulációkor és azóta is.

Remélem, pár nap múlva lesz második csík is. 😊

Neked is ezt kívánom és drukkolok, hogy sikerüljön. 😊

H. V.

2018. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Érted is szurkolok :)
2018. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és bíztató szavakat!😚 Én is szurkolok mindenkinek, hogy ott legyen a pocakban a baba és két csíkos legyen a teszt!!!
2018. nov. 19. 13:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 16 napon lett pozii

Azóta 17 hetes kismami vagyok 😊😊

Ne ad fel nekem masodik baba van egy 4 eves lányunk most a masodik babara 1 ev és hónapot vartunk pedig mind a 2 kell rendbe van minden.

Csak nem akart hamarabb jönni.

Remélem neked is sikerült 😊

2018. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 év 7 hónap a 7 es le maradt 😊
2018. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!