Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminácio mennyire hosszu...

Inszeminácio mennyire hosszu folyamat? Mennyire költséges? Inszeminácio után már nem sikerulhet termeszetes uton teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mi változik meg ilyenkor nöi szervezetben ?
2018. nov. 25. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira hosszú, mint egy sima ciklus.


Az, hogy mennyibe kerül függ attól, milyen gyógyszerek kellenek 5000-50.000 között is lehet. Ha tb támogatot helyen történik, akkor nincs más koltseg, maganintezmenyben ha jól tudom 60.000 Ft körül van maga a beavatkozás, bár ezt lehet rosszul tudom,


Természetesen sikerülhet utána spontán is teherbe esni. Semmi nem változik meg a szervezetben.

2018. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 northplace ***** válasza:
85%

Maga az inszemináció kb 2 perc. De ezt megelőzően UH-ra kell menni több alkalommal, hogy pontos képet kapjanak a tüszők méretéről. Nem mondható költségesnek, több ismerősömnek és nekem is Bemfola injekciót írt fel a nőgyógyász, majd Oviterelle tüszőrepesztőt. Ez kb mindösszesen 20-25 eft. De ez egyénenként változó, valakinél több, valakinél kevesebb valamelyest. Itt inkább az a gond, hogy a teherbeesési arány elég kicsi, 8-10%.

Inszemináció után ugyanúgy teherbe tudsz esni, akár természetes úton. Semmi sem változik meg a női szervezetben, de a sok hormon okozhat némi hormon felborulást a szervezetben, ami később kiürül.

2018. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Inekciot hasba kell szurni ?

És magunknak ?

2018. nov. 26. 14:08
 4/7 ildi32 ***** válasza:
Az inszemináció pár percig tart. Nekem már kettő volt a Forgács Intézetben. Ott fizetni kell a beavatkozásért 50.000 ft-ot. A ciklus elején írnak fel peteérés serkentő gyógyszert (Clostybeg); majd a ciklus 10-12. napjàn(28 napos ciklusnál) menni kell ultrahangra; ha van legalább egy 18-20 mm-es tüsző; akkor tüszőrepesztő injekciót írnak fel; amit be kell adni a hasfalba és a ciklus 13-14. napján elvégzik az inszeminációt. Reggel 7-8 óràra kell menni; le kell adni apa mintáját; amit speciális laboratóriumban kezelnek és úgy fél 11; fél 12 körül megtörténik a kezelés. Nekem a màsodik inszeminàcióm sikerült. Csak sajnos missed ab lett a vége; mert nem volt egészséges a baba.
2018. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ildi32 ***** válasza:
Bocsánat fél 11; fél 12 körül történik meg az inszemináció. Ezt egy kicsit értelmetlenül fogalmaztam az előbb.
2018. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ildi32 ***** válasza:
Az inszeminació után duphastont kell szedni. Aki nem vetélt el napi 4 szemet; aki igen annak két szemet. Nem tudom miért. A gyógyszerek kb. 25000 ft-ba kerülnek hozzà.
2018. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 northplace ***** válasza:

"Inekciot hasba kell szurni ?


És magunknak ?"


Igen! Nem fájdalmas, de el lehet ügyetlenkedni, úgy, hogy fájjon és befeketedjen. Össze kell szorítani a hasfalon egy darabot a hüvelykujj és mutatóujjal, majd egy határozott szúrást kell végezni. A tű direkt annyira rövid, hogy nem tudsz magadban kárt okozni. Ne aggódj nem lesz vészes, ha félsz, kérd meg a párod, a férjem is nekem csinálta.

2018. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!