Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 év sikertelenség után mi...

1 év sikertelenség után mi következik a vérvétel után?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozunk...ma megjött, így ez a hónap is sikertelen volt. :( Voltam vérvételen, pénteken kapom kézhez az eredményt és 12.03-án viszem az orvosomhoz. Páromnál minden rendben. Voltam UH követésen és 13. napon egy 21 mm-es domináns tüsző látszott, majd este iszonyú görcsök, akkor több napon át együtt voltunk és mégsem sikerült.

Ha a vérvétel megvan, és ott találnak valamit, akkor gondolom gyógyszeres kezelés, de ha jó a vérképem, akkor mi a következő lépés? Tudom 1 év nem számít soknak, de annyira nehezen bírom már... :(


2018. nov. 27. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az az eredményedtol függ majd szerintem.

Nálam minden rendben volt. FONTOS: néznek tsht és IR - t is? Mert ha nem akkor kapásbol alig ér valamit h elment el vérvételre..

Szoval nálam minden rendben volt,progi kicsit alacsony volt.

Így jött 2 ciklus amikor 2x kellett uhra mennem. Első ciklusban volt 2 tuszo egy meg is repedt. Második ciklusban szintén 2 pete és Egyik sem repedt. Így kaptam alacsony dózisú clostit és progeszteront. Követtük újra, hogy mi történik!

Akkor nem sikerült vékony lett a mehnyalkahartya. Utána szólt h szedjek vasat és napi 400-600mg E vitamint a 26.ciklusnapig.

En akkor estem teherbe

Az első ciklus naptól kellett szednem, napi 1szemet 5 napig. Lett 2 szép tuszom mindkettő megrepedt és lett egy baba :D a mehnyalkahartya nagyon gatareset volt de sikerült..


Baratnom már nem volt ilyen szerencsés neki is rendben volt a vérvétel. Meg peteeres és minden más. Neki hsg je volt, nem atjarhato a pete vezetője, műtét kellett, az után 4 hónappal terhes lett.

2018. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos a papírom nincs nálam, de úgy emlékszem TSH van rajta de IR nincs. Clostyt kaptam egy kontár orvostól és tele lett a petefészkem cisztákkal és iszonyú fájdalmaim voltak ovukor. Azt soha többé nem szedem be megfogadtam....

Sajnos 6. napon tudtam elmenni a vérvételre, mert Okt 31 jött meg és a hosszú hétvégén nem tudtam elmenni :( lehet így meg semmit sem ér.

1 ciklusnál teszteltem pozitívat, időn túl és nagyon halvány volt, de 4 db teszt is....aztán megjött. Szerintem a megtermékenyülés sikerülhetett, de más semmi sem. :(

2018. nov. 27. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ir vizsgálat: terheléses cukor +inzulin mérés (fél)óránként, éhgyomorra. Amiken én túlvagyok: 3 és 21 napi hormonok, hycosy, poscoitális vizsgálat, sperma vizsgálat, fogászat (volt is egy tünetmentes húzásra ítélt fogam ami gyulladási gócot okozott), háziorvosi teljes vérkép. Ételallergia (glutén és tej) kivizsgálás, vitaminok (b d e folsav) szont ellenorzes, belgyógyász: teombofília kivizsgálás. Std panel, bakteéium tenyésztés. Ölősejtek szintjének ellenőrzése, 2.5 év...3 kémiai terhessèg.....
2018. dec. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!