Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudom, hogy mindenkinél más,...

Tudom, hogy mindenkinél más, de leírnátok, hogy kinek milyen jelei voltak a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Tudom, teszt és nőgyógyász, tesztet este tudok venni, nőgyógyász meg jövőhéten tud fogadni.
2018. nov. 27. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak teszt. A nőgyógyász a koraterhességből kb semmit nem fog látni.

Egyébként a tünetek megegyeznek a premens tünetekkel, szóval ha gyanúd van akkor csinálj tesztet.

2018. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi volt, hogy nagyon fájtak a melleim. Mensi előtt is szoktak, de most sokkal jobban, hozzá se lehetett érni.

Amúgy igazi terhes tüneteim csak a 8. héten kezdődtek

2018. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csinálok mindenképp, írtam is, hogy este tudok menni venni.

Amit tapasztalok magamon az az, hogy olyan dolgoktól öklendezek, amiktől amúgy nem szoktam. (bocsi a példáért, de pl mikor a macskám szőrcsomót hányt, azzal semmi bajom nem volt, de most ránézni nem tudtam, és öklendeztem, valami minimális fel is jött a gyomromból.) Azt is olvastam, hogy ilyenkor érzékenyebb lesz az ember a szagokra, nekem viszint kb 1.5 hete alig van szaglásom. Nem tudom, hogy lehet-e, hogy nálam kb fordítva jelentkezik.

2018. nov. 27. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradt a menzesz, pozitív lett a teszt.

Más nem volt. Később sem.

2018. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fájt a hasam,pont úgy mikor meg kell jönnie,vagy mint ha meglenne,de nem jött meg.Már nagyon ideges voltam miatta,és mivel nekem soha nem hirtelen indult meg a vérzésem csak egy két csepp így felnyúltam magamnak (tudom-tudom,nem szabad) hátha ott meglátom a vércseppet,és akkor beletörődhetek,hogy nem jött össze.De mikor felnyúltam azt éreztem,hogy a méhszájam kőkemény,amilyen még sose volt (ugye tamponfeltételnél azért érzi az ember) na akkor tudtam,hogy terhes vagyok,és így is volt.
2018. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy fájt a hasam, folyton azt hittem, mindjárt megjön, de nem jött meg. Hányinger és mellfájdalom rá egy-két hétre kezdődött. Nőgyógyász leghamarabb egy hét késésnél lát már petezsákot, a teszt hamarabb kimutatja (a vérvétel meg mondjuk még pár nappal hamarabb).
2018. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első terhesseg mellfajdalom

Másodiknál semmi

2018. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kimaradt menzesz előtt semmi más tünetem nem volt. Utána 2 nappal elkezdtem olyan erősen érezni a szagokat, mint még soha, de nem hánytam. Tesztet csak az 5. nap után csináltam, akkor már egyértelműen pozitív volt.
2018. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi az ég világon, a másodikkal vagyok 29 hetes. Nem jött meg, aztán nőtt meg mocorgott a hasam.😄
2018. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tipikus premens tünetek. Gyanús volt mert nekem szinte sosem szokott lenni, most meg egyszerre jelentkezett az összes. Még a nemvárt előtt pozi lett 🙂
2018. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!