Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Biokèmiai terhessèg utan ez...

Biokèmiai terhessèg utan ez lehetsèges?

Figyelt kérdés
Pozitiv teszt utan 1 hèt kèsèssel megjött a menzim.azt olvastam, ez biokèmiai terhessèg. Ugyanaddig tartott a vèrzès mint normàlisan, csak az elsö 3 nap sokkal erösebb volt a vèrzès. 2 napja màr nem vèrzek, csak egy nagyon kicsit barnàzok, viszont ma volt tojasfeherje szerü nyulòs folyàsom ( amit èn eddig mèg soha èletemben nem tapasztaltam) ami egy picit szintèn barnàs volt gondolom a menzi utàni barnàzàs miatt. Akkor most ujra peteèrèsem van? Lehet most koràbban jön a peteèrès a "vetèlès" ( kèsett menzi) miatt? Lehet ilyen koràn ujra sikerülhet a baba?
2018. nov. 28. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem a hőmérsékletedet is mérjed meg vegyél ovulációs tesztet, akkor megtudod.
2018. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!