Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje kapszulát hogyan...

Barátcserje kapszulát hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés
Ajánlották hogy a Barátcserje segíthet a mensi fájdalom enyhítésében és az ovuban. Azt irja a doboz hogy napi 2szem. Egyszerre kell bevenni majd 2x1? Azt nem írja sehol. Köszönöm a válaszokat
2018. nov. 30. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Magas a prolaktinszinted?
2018. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én több helyen olvastam ezt azt, de pl nem mindegy a mg/db, tehát a tartalom. Írják, hogy mensi első napján, viszont gyártótól kérdeztem, azt írták vissza, hogy nem számít épp hol tartok a ciklusommal, kezdjem nyugodtan el. A Premens tabinak 30 mg a barátcserje tartalma, a net azt írja, hogy napi minimum 600 mg, hogy hasson. ??? Ellentmondások vannak. szerintem mindegy, hogy 1X2, vagy 2X1,mert a vitaminok is lehetnek pl nyújtott felszívódásúak, ami egész nap bomlik lassanként elvileg, így ha ebből reggel is meg este is beveszed, akkor is bevitted, ha egyszerre kettőt, akkor is bevitted, csak lehet hamarabb ürül. Ma kezdtem el énis. Pecsételésre és nem akar jönni a baba, valamint volt májusban egy 3,5 hónapos babás vetélésem. Meglátjuk. 400 mg-osat vettem napi kettőt ír, én bevettem egyszerre a kettőt. Te hogy szeded? Írnál majd tapasztalatot?
2018. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia. Én a netaminosat szedem 400mgos. 2x1et veszek be. Mensi első napján kezdtem el szedni és már most az első mensimnél nem szenvedtem annyira a fájdalomtól. Tudtam aludni nem ömlött annyira belőlem nem voltam tele alvadt vér darabokkal. Nem tudom higy ennek köszönhetem e vagy most amúgy se fájt volna annyira bár nálam sose enyhébb. Úgyhogy pozitív hatás. Peteérést meglátjuk rendbe rakja e
2018. dec. 10. 07:50
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező. Azóta mi a tapasztalatod? Meddig szedted?
2019. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!