Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van akinek csak elzáródott a...

Van akinek csak elzáródott a petevezetéke és az átjárhatóság után sikerült?

Figyelt kérdés
A párom rendben van. UH szerint múlt ciklusban 21 mm-es dominánk tüszőt láttak és a hormonom is rendeben. Most jön az átjárhatósági? Van olyan akinek ez volt a baja és miután megcsinálták rendebn volt. Édesanyámnak is el volt zárodva és 4 évet vártak rám emiatt, mert akkor még más volt az orvostudomány...
2018. dec. 1. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez tobbek kozott attol is fugg, hogy mi miatt van elharodva.

Ha csak el van szukulve vagy letapadva, akkor az atfujas segithet, HA(!!!) belulrol ep maradt. Lehet egy gyulladas rajta, azt is rendbe lehet tenni, az osszenoves mar kemenyebb dio... sok lehetoseg van, meg kell nezni egy lapar mutet soran, hogy mi okozza az elzarodast.

Nekem pl. endometriozis volt a petevezetekeimen, amit ugyan leszedtek egy mutet soran, de ez annyira roncsolja belul a vezetok szerekezetet es annyira tonkreteszi a csillokat, hogy gyakorlatilag hasznalhatatlan.

Nem is sikerult teherbeesni spontan, viszont mivel mas baj nem volt se nalam se a paromnal, az elso lombikunkbol sikerult a baba:)

2018. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremnek is a petevezetékkel volt gond, de később derült csak ki, az átfújásnál nem vették észre. Csak utána sem esett teherbe. Feltárást csináltak, hogy megnézzék a méhét, akkor jöttek rá. Viszont neki annyira roncsolódtak, hogy esélytelen a természetes teherbeesés, emiatt lombikkal lett a második baba.
2019. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerosoknek lombik lett, nem lehetett megnyitni. De ne igy allj hozza! En is atestem rajta, es rendben vagyok! Pozitivan!

Kitartast!

2019. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Átjárható volt mind a kettő... Sajnos kicsit csalódott vagyok mert így már tényleg nem értem miért nem sikerült :(
2019. jan. 5. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok! En is igy ereztem. Mi februarban megyunk inszemre. Talan picit vigasztal. Januart mi szeretnenk kihagyni, mar mehetnenk. De orulj, hogy ez rendben!!!
2019. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat ha azjarhato a petevezeteked es mar egy ideje probalkoztok sikertelenul, akkor valoszinuleg mas problema van. Kezdjetek el vizsgaltatni magatokat, azzal nem veszitesz semmi. Aztan lehet, hogy kiderul, hogy minden oke es kozben sikerul is:) de ha megis van vmi akkor jobb ha mielobb kiderul. Kivanom, hogy sikeruljon a baba amint lehet!
2019. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kivizsgáltak már minket alaposan. Minden rendben van. Ez volt az utolsó vizsgálat ami szóba jöhetett...

2019. jan. 6. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!