Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hormon vérvétel? Progeszteron...

Hormon vérvétel? Progeszteron szint?

Figyelt kérdés

elözö honapban volt egy vetélésem ,pontosan nov. 10-én . voltam vérévtelen néztek tsh-t, t4-et, meg a pajzsmirigyhez tartozo hormonokat. ezekben egy kis eltérés van, de most levettek egy progeszteronhoz tartozo vért. nekem igy a vetéléstol számitva ez a 26.napra esik. Na de az a problémám, hogy lehet nem is volt még ovulációm , igy majd a prog. szint valszeg alacsony lesz , mert ha jol tudoom az az ovu után termelödik? Ha esetleg 2-3 napon belül lenne az ovum akkor is alacsony a mai levett progeszteron szint? légyszi segitsetek ,ebben még nem vagyok jártas... amugy a vetélésem a ciklusom 48. napján történt (5 hetesen, mert amugy átlagosan 38 naposak a ciklusaim.)


előre is köszi , aki válaszol. :)



2018. dec. 6. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első vetélésem előtt nyomatták a progeszteront anélkül, hogy megnézték volna a szintet. A pecsetelés nem szűnt meg és a terhesség megtartásában sem segített. A másodiknál már szemes voltam és mikor 5 hetesen elmentem vérvételre, teljesen megfelelő 92,1-es érték jött ki, ami az első trimeszter elején megfelelő.

Ennek ellenére rá 3 napra ismét elvetéltem.

Nézesd meg nyugodtan, de a vetélesek 5 %-nál bizonyítható a progi hiány annak ellenére hogy zabáltatják a kismamákkal.

2018. dec. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és végül kiderült hogy mitől volt a vetélésed?
2018. dec. 7. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem. Hétfőn megyek hematológushoz valami csoda vérvételre,ahol rábukkanhatnak mi a bibi. A nőgyógyászom szerint leiden mutáció lesz,a fibrinogénem elég magas. 6 hét múlva okosabb leszek.
2018. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!