Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR+PCOS hölgyek, akik szintén...

IR+PCOS hölgyek, akik szintén csak várnak a babákra. Hogy viselitek lelkileg ha egy ismerősötök terhes lesz? Mi már két éve próbálkozunk, inszemre készülünk.

Figyelt kérdés
Tegnap a legjobb barátnőm bejelentette, hogy terhes. Örülni örültem neki, de belül teljesen összetörtem. Elkezdtem olvasni már Ördög Nóra Pozitív című könyvét, de végigbőgtem, eddig a 70. oldalig.

2018. dec. 12. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz, mi is kb 2 éve próbálkozunk, de talán már jobb egy kicsit, hozzászoktam a tényhez. Nekem is havonta bejelenti egy ismerősöm, hogy kisbabát vár és őszintén szólva nem igazán foglalkozik vele senki, hogy bennem mi csapódik le, pedig nálunk mindenki tudja, hogy lombikozunk, nem csinálunk belőle titkot.

Nyugodtan közöljék a hírt, hiszen ez fantasztikus dolog, de a módja nem mindegy.

2018. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
En elzarodott petevezetok miatt konkretan meddo vagyok, hat miutan kiderul gyuloltem minden terhes not, a telefonomat kivagtam volna az ablakon legszivesebben amikor meglattam facebookon h megint egy ismeros terhes.... aztan lombikkal elsore osszejott a baba, azota termeszetesen ez megvaltozott:) viszont en pont ezert nem huztam ilyen sokaig a kivizsgalasokat, en fel ev sikertelenseg utan elmentem dokihoz. Rengeteg idot megsporoltam magunknak igy 1 ev alatt meglett a kismanonk a pocakba
2018. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem rendszertelen (fél évente 1-2) menzesz miatt írtak ki fogamzásgátlót, amit 7 évig szedtem, majd abbahagytam, és azóta nem menstruálok. Csomó vizsgálat, hetente UH, és kiderült hogy konkrétan nem működik rendesen a méhem. A tüszők elsorvadnak, a méhnyálkahártya nem vastagszik, egyik petefészek nem működik. Totál ki voltam készülve, minden kedden végigbőgtem a napot, mikor a doki semmi javulást nem látott. Persze minden héten bejelentette valaki hogy babát vár, teljesen ki volta. Örültem a boldogságuknak, de közben a szívem szakadt meg, hogy nekem pedig lehet hogy soha nem lehet. Azóta még kevés idő telt el, de néha jobb, néha rosszabb :/ Jövőre újabb vizsgálatok és vérvételek.. :/ remélem egyszer én is a kezemben tarthatom a saját babánkat!
2018. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!