Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Letrozol-lal van tapasztalat...

A Letrozol-lal van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 eves vagyok es kint elek Nemeto.-ban. Egy meddösegi klinikara kerültem, ahol most a 22-27. ciklusnapokon Letrozolt kaptam peteeres elösegitesere. A vege verezgetes lett, majd most megjött. Az orvos azt mondta azert, mert az ösztrogen leesett. Van barkinek teherbeesesi tapasztalata ezzel a gyogyszerrel?
2018. dec. 13. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a letrozolt kaptam a ciklusom 3. és 7. napja között kellett szednem.Nekem a gyógyszer miatt 12 napos lett a vérzésem, doki azt mondta előfordul de lett 3 nagyobb tüszöm.Még ez az első letrozolos hónapom, 2 hét múlva nem várom.Szerintem még Magyarországon a letrozol nem igazán elterjedt, a dokim a clostyt írják fel inkább.
2018. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni,hogy a dokik inkább a clostyt írják fel.
2018. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon a letrozol nincs törzskönyvezve ovulációindukciós célra. De egyébként tanulmányok szerint jobb, mint a closty.
2018. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem öt megkerdezni, de akkor most ez sima havi verzesnek minösül? Elegge sok lett sajnos. Kedden kene kontrollra mennem megint. Legutobb annyit mondott hogy nem igazan törtent semmi (egy het alatt kb.), ugyhogy kivancsi vagyok hogyan fog a törtenet tovabbhaladni. Nem igen tudom a verzest most hova tenni…? :/

Kedves elsö valaszolo: neked a verzes utan megint megjött, ha jol ertem?

2018. dec. 14. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Igen időre megjött a vérzésem,majd ahogy szokott 5 napig tartott.2 nap semmi, majd a ciklus 8. napján megint elkezdtem vérezni ez tartott a 12. napig.Azt hittem, hogy tutira semmi nyálkahártyám nem lesz, de 13. napon 8 mm latott az orvos, azt mondta minden a legnagyobb rendben.Majd meglátjuk.Neked nem a menstruáció alatt kellett szedni a gyógyszert?
2018. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!