Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kb. mennyi a várakozási idő...

Kb. mennyi a várakozási idő átjárhatósági vizsgálatra tb alapon?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a dokim, hogy kellene, de mivel össze-vissza véreztem, es akkor éppen nem, ezért elintézte, hogy 2 nap múlva megcsinálhassa. Amúgy kb 2 hetet kell nálunk várni rá, szóval az se vészes, de addigra en mar megint véreztem.
2018. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha teljesen tb

Akkor hónapok


Ha van dokid akkor tb alapon 2 hét alatt is meg tudja

( laparoszkópiásról beszélek)

Becsúsztat a műtéti rendjébe

Kellenek a műtét előtti vizsgálatok ( tüdőrönthen, vérkép, anesztes vizsgálat

2018. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Röntgen
2018. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

1. Az átjárhatósági általában HSG és nem laparoszkópia. Persze, laparoszkóppal is lehet átjárhatósági vizsgálatot csinálni, csak első körben nem azzal szokták kezdeni, kivéve, ha van valami speciális indok rá.


2. Meg van adva, hogy HSG-re mely ciklusnapokon javasolt menni. Nálunk ált. már a következő ciklusban simán van időpont, ha elég hamar jelentkezik az illető, még akár abban a ciklusban is.


3. Hol kér még az anesztes egy laparoszkópiához röntgent?:D Nálunk nem jellemző, totál felesleges vizsgálat egy nagyjából egészséges ember esetén altatás előtt.

De a HSG-hez meg pláne nem kell, mivel ott el sem altatnak.

2018. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. dec. 16. 18:55
 6/7 anonim válasza:
En meg azt is javasolnam, hogy nezz utana az inzulin rezisztencianak. Azt endokrinologus tudja kezelni. Nalam is ez volt a baj. Ez azt jelenti, hogy tul sok inzulin van a verben, es az elnyomja a progeszteront. Marpedig a progeszteron mukodteti a csille szőröket, amik a petesejtet lehajtjak a mehbe. (Es a peteeresert es a terhesseg megmaradasaert is a prog. a felelos.) Tehat az inzulin rezisztencia megakadalyozhatja a teherbeedest atjarhato petevezetekek eseten is. Ez a betegseg dundi es vekony embereknel is fenallhat, nemtol fuggetlenul. Ha vekony vagy, es a dokid nem vizsgal ki azt mondvan, h vekony ember nem lehet inzulin rezisztens, akkor gyorsan keress masik dokit!!!
2018. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Már néztük vérképből a cukromat, inzulinomat, elvileg azzal nincs gond, a doki kizárta az inzulinrezisztanciát.

2018. dec. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!