Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Dr. Pásztor Norberthez kell...

Dr. Pásztor Norberthez kell menjek laparoszkópiás műtétre. Mi a véleményetek a doktorról?

Figyelt kérdés

Az lenne igazándiból a kérdésem,

aki nála volt,hogy sikerült a műtét?Illetve,ha leírnátok a folyamatát.Gyógyulási idő?

Eléggé félek tőle.

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. dec. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Akinél nem sikerült, az szerinted fog írni?
2018. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
"kell menjek". Miért kellene? Ahhoz mész, akihez akarsz.
2018. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem volt ilyen műtétem, viszont fogadott orvosom. Teljes mértékben megbízom benne! Nagyon alapos, gondos, figyelmes!

Probléma bárhol, bármikor adódhat... ilyen alapon senkit ne fogadjon fel az ember?

2018. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem már háromszor műtött a doktor úr, teljesen megnyugodhatsz, a legjobb kezekben leszel. Nekem előtte volt pár orvosom, örülök, hogy Pásztor doktorra találtam, évek óta hozzá járok és csak jókat tudok mondani róla.

A gyógyulási idő teljesen egyénfüggő, az sem mindegy miért történik a beavatkozás. Én egy hétnél többet egyszer sem voltam itthon műtét után.

2018. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!