Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért olyan nehéz teherbe esni?

Miért olyan nehéz teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.34éves nő vagyok.4éve élek együtt párommal,14hónapja szeretnénk babát.Ezalatt az idő alatt volt 1kémiai terhességem és egy júliusi műtétem 7hetesen.Ez a terhesség clostylbegit-tel sikerült.Minden hónapban van menszeszem 25-27napos ciklusaim vannak.Volt időszak mikor ovutesztet is használtam.Hőmérözök mióta babát szeretnénk. Júniusban volt egy teljes vérképem amin a TSH 1.4Iu/ml volt. Most küldtek el 3.és 21.napi vérvételre. 3.napin a TSH már 2.38Iu/ml volt.FT4 1.27ng/dl volt.FT3 4.02pmol/L.Anti-TPO 133Iu/ml.

Azt még tudni kell, hogy 2015ben a méhszájsebem lelézerezték. Amiről a júliusi mütétemnél a doki azt mondta ujra látja. Hónapok óta vérezgetek. DE!!!! Mindig csak peteérés után. Elötte nem.. Semmi nincs. Csak az ovu és a mensi közt. Viszont mikor méhszajsebem volt folyamatosan vérezgettem még sexközben is. Most ilyen nincs.De már nagyon zavar hogy miért van!?A doki erre csak annyit mondott biztos a műtét miatt..De annak már fél éve lassan.Senki nem segit..Van itt valaki aki ért ezekhez a hormonértékekhez?Vagy aki hasonló helyzetben van?Vagy tanácsokat is elfogadok.Köszönöm.


2018. dec. 24. 18:38
 1/9 anonim válasza:
100%
A párod teljes mértékben egészséges?
2018. dec. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy párom volt andrologián.. A spermájával mindent rendben találtak. Normál spermaszám mozgékonyak.
2018. dec. 24. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el meddőségi központba egy neves szakemberhez. Fog tudni segíteni.
2018. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet h csak egyszerűen vitaminhiány okozza. Ismerőseimnél nem jött a baba, már mindent megnéztek mire rájött egy magándoki h vitaminhiány okozza ( asszem D-vitamin) pár hónap után már jött is a baba, semmi mást nem változtattak.
2018. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29 hónapja próbálkozunk, sikertelenül. Elvileg (vizsgálatok alapján) mindketten egészségesek vagyunk. A trimeszer szedésén gondolkozom az utóbbi időkben. Hátha.
2018. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont a trimeszter gyogyszer jutott eszembe. Tapasztalatom nincs rola, a facebookon teszik folyamatosan kozze hogy mennyire jo. Bar rengeteg kommentet olvastam hogy sokan rosszul voltak tole illetve megzavarta a menzeszt es meg ugysem sikerult a baba. Illetve egy uh kepet lattam tobb posztnal is es ezt tobben szova tettek. De hallottam rengeteg pozitivumot is rola. Kerdezo ha valoban nem vitamin hiany es minden rendben van veletek akkor probald a trimesztert,neten tudsz utana eresni es rendelni hatha az bevalik
2018. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Szedtem hónapokig a Trimesztert, semmin nem segitett. Panaszom nem vilt tőle mert nem okozott fej vagy gyomor fájást, annál inkább össze zavarta a mensimet. Most hagytam abba 1hete kb. Most semmit sem akarok szedni hadd tisztuljak.. Hátha igy sikerül a Clostival..
2018. dec. 28. 08:56
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen ezert mondtam hogy sok negativumot is hallottam rola, nem tudtam hogy mar szedted. Hat bizz a csodaban biztosan sikerulni fog
2018. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor valamilyen alternatív megoldáshoz folyamodnék. Elkezdtem talpreflexológushoz menni és szerintem fantasztikus. De lehet, hogy a lelkedet kell rendbe tenni és akkor tudna jönni a baba. Lehet, hogy pszichológus is sokat tudna neked segíteni.
2019. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!