Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Állandó több napig tartó hol...

Állandó több napig tartó hol erős, hol gyenge görcsök jelenthetnek terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Kb 1 hete a mensim után (azt hiszem) görcsölni kezdtem. Azóta egésznap görcsölök és hiába vettem be bármilyen gyógyszert,maximum csillapította. A melegborogatás viszont jót tett neki.

Elmentem a sürgőségire ahol a labor eredmények és az UH sem mutatott ki semmit. Sem vakbélt,sem terhességet,és méhen kívüli terhességet sem. Nem mondtak semmit,nem tudják mi lehet,menjek majd nőgyógy. Természetesen megyek majd,csak aggódom,és remélem valaki volt hasonló esetben és tud valami infót adni ezzel kapcsolatban.

Üdv,



2018. dec. 28. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem értem miért gondolsz itt terhességre?

Mensi után vagy 1 héttel.. Most lesz majd még csak a peteérésed..

Görcsölni akkor is lehet.. Van aki igy veszi észre a termékeny napjait. Vagy elaptál valami virust..

De ha a vizsgálatok is kimutatták akkor ezen ne gondolkozz!

2018. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1hete kb volt hogy a menszim vége után kezdődően görcsölök. Tehát nem a menszim után 1hétel. Lehet én fogalmaztam akkor rosszul,bocsánat. A terhességre pedig azért gondolok,mert a háziorvosom fennálló dolognak tartotta,bár a labor es az uh nem mutatott semmit. Bár én úgy tudom a méhen kívülit mutatja az uh is,mégsem tudnak semmit,és ez idegesítő.
2018. dec. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!