Mitől lehet? Lehetek Terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan problémám van hogy normális menstruáció előtt 15 nappal egyén rózsaszínes folyásom volt. Utána való nap sötét barnás folyásom lett. Ma pedig elkezdem vérezni. 13 nap van még hátra. Soha nem volt ilyen és nem értem hogy mitől lehetne ez. Mindig pontosan jött meg.

Tunetkent csak annyit tudnék leirni hogy nagyon sokat kell pisilnem, a derekam fáj és néha beszur a hasam. Soha nem szokott problémám lenni mikor megjon a menstruációm. Gyereket szeretnénk. Tegnap vettem egy tesztet.. De szerintem fölösleges lenne megcsinalni. Írjátok. Hátha valaki volt már ilyen helyzetbe.



2018. dec. 29. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Peteérésed van, most a legideálisabb együtt lenni ha babát szeretnétek.
2018. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 babyboom567 ***** válasza:
Szerintem meg simán megjött,van ilyen.
2018. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Peteérés😉nyugi! Tesztelni raersz a nem vart napján!

Sok sikert kívánok 😉

2018. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 babyboom567 ***** válasza:
Ha úgy vérzel mintha megjött volna, akkor megjött.Ha csak barnázol, akkor lehet peteérés(bár nekem nőgyógyász mondta,hogy az max egy pici barna folt,és nem több napig tartó)
2018. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom hogy most meddig fogok vérezni. De nem értem hogy ha megjott akkor miért 2 héttel előbb. Nem is idegeskedtem meg semmi. Hát már nagyon örülnék ha baba lenne a dolog mögött :) több mint 2 éve próbálkozunk :(
2018. dec. 29. 17:38
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha 1-2 napig verzek akkor nincs esély arra hogy terhes lennék? Nekem 7 napig szokott meglenni.
2018. dec. 29. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély rá, de ha nagyon nagy a vérzés vagy úgy mint mikor megjön akkor szerintem menj el nőgyogyaszhoz vagy beszélj vele telon. mert ez nem normális h ilyen hamar megjonne,nehogy vmi komolyabb bajod legyen.

Zs

2018. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy vérzek mint amikor megjon. Várok holnapig aztán majd meglatom hogy elmúlik-e :/ az orvosom csak jovhét pénteken tud fogadni. Tegnap beszéltem vele. De vannak görcseim is, pedig nekem nem szoktak ilyen gondjaim lenni.
2018. dec. 29. 19:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha vannak görcseid akkor valószínűleg tényleg menstruáció! De akkor is mindenképp menj el orvoshoz ilyen hamar akkorsem egészséges ha megjott.

Főleg így....

2018. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En meg annyit tennek hozza, hogy ha 2 eve probalkoztok, nem artana homeroznod, ami eleg jol mutatja, hogy mikor van peteeresed, ha van egyaltalan.
2018. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!