Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha "rossz" oldalon termelődik...

Ha "rossz" oldalon termelődik a petesejt, és nem tud továbbmenni a petevezetékbe, mert kivették, akkor mi lesz a petesejttel?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
A petesejt egyedül nem megy sehova,csak mikor már megtermékenyult.
2019. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felszívódik
2019. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. a petesejt EGYEDÜL !! indul el a petevezeték felé, és a petevezetékben történik a megtermékenyítés.
2019. jan. 5. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Elpusztul, felszívódik. Mégis mi lenne? Miért, akkor szerinted mi lesz vele, ha nem termékenyül meg?
2019. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Sok kérdést teszel fel erről.. Nézd nyugodj meg. Nekem is kivették és 2 hónap pihit után azonnal teherbe estem. Ne pánikolj.
2019. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, ami akkor amikor nem termekenyul meg. Megreped/ távozik mensivek
2019. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Elpusztul. Vagy ritka esetben megtalalja igy is a himivarsejt es mehekivul megtermekenyul. Ezert nem annyira jo, ha kiveszik a petevezeteket, de tudom, hogy van amikor muszaj... csak sajnos sok orvos, nem csak akkor veszi ki, ha muszaj....elavult modszerekhez ragazkodas...
2019. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó: pont azért veszik ki, hogy ne legyen megint méhen kívüli. Ha bent hagynak egy amúgy is jó eséllyel károsodott petevezetőt, abban lesz megint méhen kívüli...
2019. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!