A laparoscopia a Grupama biztosítónál komolyan kisműtétnek számít?

Figyelt kérdés

Az életbiztosításom megkötésekor kértem a hölgy csomagot. Laproscopiám volt így igénybe venném a biztosítást, de sokkként ért, hogy kisműtétnek számít ahogy olvasgatom a tájékoztatót. Nagyon meglepődtem....

Valaki igénybe vette már?


2019. jan. 7. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kis műtét, azért.
2019. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most már tudom, de számomra az a kisműtét ami nem altatásban végzendő...

Valamint nem 4 helyen vágják fel a hasfalamat.... 😟

2019. jan. 7. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az altatasnak semmi koze a mutethez ( nover vagyok, pont mutoben ).

Van mikor egy 5 perces anyajegy vetelnel is altatunk mert allergias pl. valaki a helyi erzestelenitore. Fogorvosnal is kerheto altatas.


A laparoszkopianal fel centis nyilason bevezetnek egy eszkozt, ez a kismutet. Nekem is volt, es 4 oras volt (!) , megis kismutet.

Legtobbszor egynapos sebeszet, aznap vagy masnap lehet is hazamenni. Nem igenyel draincsovet stb.


Ahol rendes vagas van ( pl. laparotomia ) , az a nagy mutet.

2019. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy számodra és orvosilag mi kismutet két külön dolog. A kismutet nem azért kismutet mert nem tatnak. Pl egy abortusz és a császár is kismutetnek számít, de amikor daganat miatt szana szét vagdossak a hasat és osszerakjak a beleket mint egy puzzle azért az már más kategória. Nem az altatastol fog fuggeni, hogy milyen nagy egy műtét
2019. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást! Ez nagyon meglepett, de akkor így van tényleg és kisműtét...
2019. jan. 7. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyik előző válaszolónak:A császár szerintem nagyműtét, én úgy tudom, meg úgy is éreztem.:D
2019. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a császár is kis műtét. Egy 30 perces, 10 cm-es vágás, semmit nem bolygatnak meg. A szívátültetés, az a nagy műtét. Lehet ezen vitatkozni de felesleges , szakmailag kis műtét.
2019. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de válts a Groupamáról. Nagyon nehezen akar fizetni. Nekem a hitelfedezeti biztosításom van ott. Veszélyeztetett terhességnél jár a pénz. Hónapokig húzták az időt, olyan iratokat is kértek, aminek semmi köze a terhességhez. Végül fizettek, de úgy intézték a dolgokat, hogy 1 hónapot azért elcsaltak. (nem haltunk éhen addig, de ami jár az jár)
2019. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Uhh... akkor ez is csak pkusz idegeskedés lehetett!

Megvárom ebbe belekötnek e és ha igen, akkor elmegyek innen az tuti... nem régen adtam be a papirokat. Nincs jó tapasztalatom sajnos nekem sem :(

2019. jan. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!