Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminacio utan teszteletem...

Aghea kérdése:

Inszeminacio utan teszteletem 9 napon es negatív lett?

Figyelt kérdés
Ti voltatok igy hogy 9 dik napon teszteltetek es negatív lett van meg ra eselyem hogy legyen baba
2019. jan. 7. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor még nem tudja kimutatni a teszt. Nekem inszem utáni 12. napon is negatív volt, amikor terhes lettem.
2019. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor van meg esélyem.

Nekem voltak tüneteim gyakran Kelet Pisijek es ma a hasam alja feszitet gorcsolt es az elot pufadasom volt. Neked vóltak tuneteid?

2019. jan. 7. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem inszem utáni 10. napon volt egy extra halvány pozitív predictor early tesztem, de nem egy baba volt, így több volt a hcg is valószínűleg. Egy 9. napi negatív teszt semmit nem jelent. Csoda lenne, ha pozitív lenne.
2019. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Es hányadik inszem sikerült neked es tapasztaltal valami tüneteket.

Hat tudom hogy ere a Doki 10% esejt ad de nagyon be panikoltam 😟😟

2019. jan. 7. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. A 3. inszem sikerült. Semmilyen tünetem nem volt. Semmi különöset nem éreztem akkor sem, amikor sikerült és akkor sem, amikor nem sikerült.
2019. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulalok neked.. Én 12 lesz 2 hete es nem tudom hogy fog-e sikerulni mert már el szomorotam.. Nektek mikor csinaltak az inszeminaciot a Doki hamar végzet Veletek?
2019. jan. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!