Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van még esélyem arra hogy...

Van még esélyem arra hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy 11-12 napja barnázok. Alhasi görcseim vannak, mellfeszules egy kicsit, hányinger, derék fájás. Nekem ha megjön a menstruációm semmi tüneteim nem szokott lenni. Ma van a 2-ik nap hogy még kellett volna jönnie. Csináltam ma reggel egy Gábriel tesztet és negatív lett. Több mint 2 éve szeretnénk gyereket. Most nagyon el vagyok keseredve és tanácstalan vagyok :( kérlek írjátok! :(

2019. jan. 10. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! sajnos a régóta tartó barnázás inkább hormonzavarra utal, aminek szintén betudható a többi tüneted is. Nyilván még két nap múlva érdemes tesztelni újra, vagy vérvételből HCG-t nézetni, de valószínű, hoyg msá lesz a gond. Ha nem jön meg pár napon belül, keress fel orvost, ha babát szeretnétek, ne hagyd annyiban a problmát.
2019. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy dolog ha megszokott jönni akkor nincsen semmilyen tüneted, de gondolom nálad a 11-12 napig tartó barnázás sem alapjelenség.

Ez inkább valami hormon zavar lesz. Érdemes lenne lassan felkeresni egy dokit.

2019. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor nem reménykedek tovább :( beszéltem már az orvosommal, jövőhéten tud fogadni.

Nem volt még nekem ilyen hogy barnáztam volna menzesz előtt.

2019. jan. 10. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A barnázást hormoneltérés okozza valószínűleg.
2019. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En az utobbi 3 menstruaciom utan barnazom 3-4 napon keresztul, most egy honapja voltam endokrinologusnal es a hormon vizsgalatok eredmenye tokeletes. A barnazast mas is okozhatja ezt mondtak a reprodukcios klinikan
2019. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm a válaszodat. Nekem előtte van most ez a barnázás. De már vagy 11-12 napja. Én is voltam hormon vizsgálaton, tavaly nyáron, akkor azt mondták hogy teljesen jó minden érték.

És példátnem mondott hogy mitől lehet még ez a barnázás? Én már nagyon tanácstalan vagyok, keresnem kell most egy másik orvost, mert vissza hívott az orvosom és csak február végén tud fogadni :(

2019. jan. 10. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos azt mondta, hogy kozti verzest, pecsetelo verzest okozhat stressz es huvelyi fertozes is. De pl. ha a ciklus kozepe tajan mar barnazol az ovulacios barnazas is lehet. Nekem ami van, menstruacio utan par napig az pozitiv barnazasnak nevezzik, azzal nem foglalkoznak, ha a hormonok rendben vannak es fertozesem sincs vagy egyebb panaszom a barnazason kivul.

#5 voltam

2019. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!