Closty+repeszto+inszem?

Figyelt kérdés
Valakinek tapasztalat? Mindenre kivancsi vagyok!
2019. jan. 10. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem Clostilbegyt, mert arra rezisztens vagyok, hanem Ovaleap szuri, majd Ovitrelle repesztő és inszem. Eddig 2 volt, lassan indulunk a 3.-ra és egyben sztem az utolsóra is. Ha ez se sikerül, akkor lombik.
2019. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem jo hir. Azt lehet tudni, miert mentek inszemre?
2019. jan. 11. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismeretlen eredetű meddőség miatt. Nálam mondjuk az évek során kiderült ez-az (IR, PCOS, pm alulműködés, hipofízis adenoma, magas prolaktin, extrém progeszteronhiány, ösztrogéndominancia), de minden kezelve van, és tökéletesek a laboreredményeim. A férjemmel pedig szerencsére alapból minden okés. Volt már egy laparoszkópiás műtétem, eü. küretem, ezek során sem találtak semmit. 2013 óta szeretnénk babát.
2019. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jo eg! :( Nagyon szoritok!!! 🙏
2019. jan. 16. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, Nektek is mielőbbi sikert kívánok! Egy percig sem szabad feladni!
2019. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! 💟
2019. jan. 19. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!