Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Késik, de a teszt negatív. Mi...

Késik, de a teszt negatív. Mi lehet a baj, meddig várjak a dokival?

Figyelt kérdés
23-24 naposak a ciklusaim. Jaguár 3a óta vannak görcsök, derék fájás,hányinger, érzékeny cicik. Január 7én kellett volna megjönnie, de semmi jele eddig. Ma teszteltem, negatív lett. 23án amúgy is mennem kéne rákszűrésre dokihoz,akkor természetesen elmondom ezt neki. Vagy menjek el hamarabb? Meddig érdemes várni? Ha nem jön meg, jövőhéten tesztelek még egyszer.

2019. jan. 11. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert 4 napja késik, nem kell orvoshoz menni, pláne, hogy nemegész 2 hét múlva úgyis mész. Nekem is mindig pontos szokott lenni, aztán egyszer késett 4 vagy 5 napot, szóval tudom, hogy ilyenkor frászban van az ember. Ha nem jön meg addig, akkor se mennék csak emiatt 23-a előtt.
2019. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!