Ndjodo kérdése:

Mennyi lehet az esélyem teherbe esni?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok. 13 éves korom óta menstruálok. Volt olyan, hogy 2-3 hónapig nem jött meg. Egy ideje már minden hónapban meg jön, nem napra pontos. Van olyan hogy csak barnázás. December 7-én be vettem Esemény utáni fogamzásgátlót. Rá 2 hétre meg jött nagyon erősen tartott 8 napig. Most január 10-én jött meg. Nem Annyira erősen és nem tiszta vér hanem inkább olyan vizes vér ha lehet így fogalmazni. Tegnap este szinte már semmi nem volt aztán reggel megint jött ilyen vizes vér utána barna Aztán úgy döntöttünk a párommal, hogy miért ne jöhetne a baba. Meg is bántuk az esemény utáni tablettát. Most január 10. Előtt 5x voltunk úgy együtt, hogy nem védekeztünk. De gyanítom, abból, hogy meg jött nem sikerült a baba. A kérdésem az lenne, hogy a néha szabálytalan ciklus miatt egyáltalán teherbe tudok esni? Milyen vitamint /gyógyszert ajálanátok amit szedjek? Válaszokat előre is köszönöm Szandra

2019. jan. 14. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem fel kellene keresned egy orvost ebben az ügyben.
2019. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!