El húzódó rendszertelen menzesz miatt mentem dokihoz az normális dolog hogy semmit nem csinált?

Figyelt kérdés
November 14től december 1ig megvolt a menzeszem,majd december 14től most múlt el január 7én ezért mentem dokihoz. A lapomra azt írta hogy rendes nagy uterus szabad környezetben. Homogén uterus,adnexumok eltérés nélkül, uterus corpus 70x46mm, uterusban 17 mm-es endometrium. Azt mondta ha megint megjönne menjek vissza és egy fr. Curettage is szóba jöhet mert lehet daganatos elváltozás is. Azóta tiszta ideg vagyok hogy mi van ha valami komoly baj van? Ti mit gondoltok? Nagyon félek.
2019. jan. 15. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért is elmennék máshoz hogy az a valaki mondja meg, magyarázza el mi a szitu. Még debrecenben éltem, elmentem egy magánklinikára, ahol a doki megvizsgált felírt valamit, mondta hogy 2 hónap mulva menjek vissza. Majd közöltem vele hogy ennyi pénzért mesélje már el mit írt fel, mi a bajom, mire számitsak stb.
2019. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik dokihoz és soha többet ne menj ehhez vissza aki így rémisztget és nem csinál semmit.
2019. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma mentem vissza dokihoz mert ugye megint megjött. Megvizsgált, majd közölte hogy eü curet pénteken. Majd azt mondja nem lehet hogy maga terhes? Hát én tudjam ő vizsgál. De nem mondott semmit h az lennék vagy nem csak ezt kérdezte. Nem tudom hogy lehetnék terhes mikor a tesztjeim negatívak voltak majd meg is jött a vérzés. Előfordulhat terhesség így is hogy 2-3 heteket megvolt? Most akkor mit csináljak? Holnap kéne mennem vérvételre aztán pénteken a curetre. De így most még inkább aggódok.
2019. jan. 21. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!