Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clearblue digitális ovulációs...

Clearblue digitális ovulációs teszt. Aki ismeri, vagy van tapasztalata segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

26-27 naposak a ciklusaim.

Január 6 vagy 7-ei nappal kezdődött a ciklusom és ma vagyok a 6-ai szerint a 10. Ciklus napomon. Teszteltem digirális ovu teszttel és negatív lett - ami egyébként rendben van. Viszooont én még sose ovu teszteltem és olvastam erősödnie kellene a peteérés közeledtével és lehet csak azért van csak 1 csík rajta mert digitális és ezzel másmilyen teszt, de nem értem.

Valaki érti, vagy ismeri ezt? Miért csak 1 csík van?

Mutatom:



2019. jan. 15. 21:00
 1/4 A kérdező kommentje:
2019. jan. 15. 21:06
 2/4 anonim ***** válasza:
A menzesz első napjától kell visszaszámolnod 14 napot(ez az ovu napja ha jol tudom... ). Én nem ilyet használtam. Én már öt nappal korábban elkezdtem. Az első 3 nap negatív lett. 4.en a felső teszt csík erős volt. Alatta halvány volt. 5. Napon már erősebb. Akkor ovuláltam. Viszont adok egy tippet! Délután 4-5 utàn tesztelj. Előtte két órával korábban igyál. Próbáld vissza tartani. Letelik a két óra akkor tesztelj. Friss vizelet nem jó.
2019. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A teszt leirasa irja is, hogy ez nem hagyomanyos ovu teszt, itt nem szabad kulon vizsgalni a csikokat. Vard ki, amig pozitivat mutat a teszt es kesz. Ne nezegesd a teszt csikot.
2019. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nem tudtam, nekem csak spanyol és portugál nyelvű leírás van hozzá. Neten keresgéltem de nem volt összetett leírás hozzá. Köszi
2019. jan. 15. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!