Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vizsgálatok után jöhet...

Milyen vizsgálatok után jöhet az inszemináció?

Figyelt kérdés

Túl vagyok a vérvételeken, minden oké. Peteérés követésen (uh), minden oké. Párom rendben van. Volt laparoszkóliás átjárhatóságim, ici-pici lencse nagyságú endometriumot távolított el az orvosom, teljesen átjárható vagyok. Most jön a closty... annó az előző orvosomtól kaptam, de túlstimulált. Kisebb dózisban próbáljuk meg most. Nem fűzök hozzá sok reményt, mert szinte biztos, hogy nem a peteérésemmel van gond. Érzem az ovulációm, a tesztek ebben az időben pozitívak és uh-n is rendben volt minden.

Gondolom inszem a következő, vagy is remélem. Ahhoz több reményt fűznék.

Van akinek ezek után inszem jött? Vagy volt még más egyéb vizsgálat amikre köteleznek előtte?


2019. jan. 19. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nalunk is vervetel, uh, atjarhatosagi, ferfi oldal vizsgalata. Meg clostizunk+ovitrelle, de kozeleg az inszem, ha nem sikerul most sem igy. Nekem van ovulacioval problemam. Ennyi kell hozza.
2019. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, párodat nézték? Nálunk is a férjemnél volt egy kis gond, gyógyszert kapott, helyrejött minden.
2019. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak ennyi lenne nekünk is. Nézték őt is. Azt mondta az orvosa hogy nem csillagos 5-ös, de simán lehet vele baba. Az élénkek nem valami jók arányában...15% erre kpott étrendkiegészítőt, de elvileg nem ez a baj. Vagy is nem tudja senki hogy miért nem sikerül :(
2019. jan. 19. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Immunológiai vizsgálat volt? Pl APS-t kizárták? Ir, pajzsmirigy vizsgálat is volt? Genetikai vizsgálat? D vitamin szint meghatározás?
2019. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hm.... ezek közül nem volt eg sem. :(
2019. jan. 19. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek egyébként nem kellenek az inszeminációhoz. De ha valamelyik bajt mutat, akkor kezelni kell, mert ezekre nem az inszem vagy a lombik a megoldás. Es ha ol egy APS kezelve van vagy egy ir, akkor természetes úton is összejöhet a baba, ha mas gond nincs.
2019. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a következő ciklusban lesz inszem. Annyit mondott a doki hogy 11. Napon menjek be hozzá, ha van pete akkor kezdjük psr nap múlva. Tehát stimuláció nem, csak tüszőrepesztőt fogok kapni.
2019. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt előtte laparoscop-os átjárhatósági + hysteroscopia, majd 3. és 21. napi hormonok. Utána lévő ciklusban kezdhettünk.
2019. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most megyek majd az orvosomhoz és beszélek vele az inszemről, mert eddig szóba sem kerüld. Bár még lábadozok a laproszkóp miatt. A closty is 3 hónap... mivel van pé-m és pontos a ciklusom így ha van rá módom szívesebben folytatnám ezt az egészet az inszemmel, de persze bízom az orvosomban.
2019. jan. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!