Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha állandó aggodalomban élek...

Ha állandó aggodalomban élek sokkal nehezebben fog jönni a baba?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy az életem stresszelésből áll, de nagyon sok dolog van, ami miatt folyton tudok aggóni. Itt a vizsgaidőszak, nem egy könnyű szakra járok, a munkahelyem, és még a férjemről nem is beszéltem, akit imádok, de segíthetne többet is a házimunkában. Igaz, ha megkérem segít mindenben. Meg aztán a szüleim, akiknek úgy érzem, meg akarok felelni, még 35 évesen is, de folyton inzultál édesanyám babákkal kapcsolatos képekkel, képtelen megérteni, hogy nálunk nem jön a baba 4. éve, pedig nagyon szeretnénk. Az a baj, hogy falusiak, és főleg édesanyám aki még mindig a régi világban él, és az orra hegyéig sem lát. Létezhet, hogy ezek miatt nincs megtapadás? Inszemináció sem segített.

2019. jan. 24. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
A stressz az valóban kihalt nagyban a teherbeesésre...
2019. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen, az állandó görcsölés mindenen megnehezítheti. Nemcsak testileg kell készen állnod rá, hanem mentálisan és lelkileg is. Próbálj kikapcsolódni, foglalkozz magaddal többet.
2019. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem. Nagyon rossz körülmények között élő, állandóan problémákkal küzdő nőkből meg szinte csak úgy potyognak ki a gyerekek.
2019. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Tudod hármas, nem csak a rossz körülmény között élés okozhat stresszt. És ha nem hiszed mikre nem képes a stresszben élés, akkor olvass utána.

Nem vagyunk egyformák, van aki nem stresszel a rossz körülményein, másnak meg más gondolata sincs csak az.

2019. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
A 3-asnak igaza van, viszont az a különbség, hogy a csóró putrisok leszarják, nem stresszelnek azon, hogy mi lesz, mert az állam úgyis eltartja őket.
2019. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
igen megnehezítheti, de valami szervi dolognak is kell lenni a háttérben. Mit mondanak az orvosok?
2019. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
5: nem is arra gondoltam, hogy azon aggódnak, hogy miből fognak megélni :D De az állandó balhék, a verekedések, hogy most akkor agyon veri-e a pasija, ha hazajön, meg mennyit játszott el, meg letartóztatták-e, megverték-e a fiát, vagy a fia vert-e meg mást, stb., azért elég nagy állandó stressz. Közben meg simán jönnek egymás után a gyerekek.
2019. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! A 120 perces cukorterhelés hozott némi meglepetést, bár a régi nőgyógyász rá sem hederített, az új "lombikos nőgyógyász" beültetés előtt szeretné megnézni újra. Szóval: a glükóz nem ment le a 120 perces érték után a normál értékre, míg a inzulin rendben volt. Amiben viszont mégis lehet érdekes a helyzetem, hogy nem csak szülői oldalról, de nagyszülők is mind cukorbetegek voltak. A HSG is érdekesen akalult, összetapadás volt, olyan szinten, hogy elájultam a fájdalomtól. Megismételni nem fogják, állítólag szükségtelen.
2019. jan. 24. 09:46
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Én megkockaztatom, hogy ezen se stresszelnek.


Viszont a masik érv a háború. Ahol sok baba volt, pedig az kemény stressz.



Az emberek nem egyformák. Ennyi év után azonban nem gondolom hogy ez lenne a gond.

2019. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8: Akkor nyilván ezek miatt nem jött még össze.
2019. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!