Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jóideje próbálkozunk a páromma...

Jóideje próbálkozunk a párommal, hogy teherbe essek, ezek talán lehetnek korai tünetek?

Figyelt kérdés
Kb 6 napja késik, amennyire be tudom határolni , mert mindig rendszertelen volt a ciklusom, eddig sohasem szenvedtem erős menstruációs görcsökkel, most viszont nagyon erős petefészek szurkálást éreztem csak az egyik oldalt, éjszaka is felébresztett, nem folyamatosan de azért nehéz volt így dolgoznom. A melleim mintha nehezek lennének, fájnak mintha meg akarna jönni. Ma a petefészekszurkálást minimálisan érzem. Talán baba lehet kilátásban? Tesztel még várni akarok 2-3 napot.
2019. jan. 25. 09:01
1 2
 1/20 piroska és a farkas ***** válasza:
Anno nekem is jelentkeztek ezek a tünetek a tesztelés környéki napokon. Hajrà!
2019. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 piroska és a farkas ***** válasza:
Ja és baba lett belőle :)
2019. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miert nm akarsz tesztelni? Ertelmetlen a kerdesed
2019. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 piroska és a farkas ***** válasza:
37%
Nem értelmetlen a kérdése. Ad még magànak reményt, vàrakozàst. Nekem a mostani pozitív teszt előtti ciklus 49 napos volt, az azt megelőző 35. A 49 napos ciklus 42. napjàtól " mertem" elkezdeni tesztelni, hogy hàtha...persze megjött. Utàna a 46. napig vàrtam, és aznap pozitív is lett, sőt, mint kiderült, akkor màr a 6. het közepén jàrtam, de jó volt ez így. Màs, ha vkinek percre pontos a ciklusa.
2019. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Persze, remeny hal meg utoljara, szep dolog az almodozas, de szalli le a foldre es tesztelj, senki nm tudja, h terhes vagy e
2019. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Eddig teszteltem ha késett és semmi, csak a rendszertelen ciklusom ringatott reménybe, hogy hátha. Most viszont még várni akarok a tesztel,legalább míg elérem a 40. napot. Viszont még sosem tapasztaltam olyat ha meg kell jönnie, hogy a petefészkem fájjon és csak az egyik oldalt. Ezért kérdeztem rá itt, hátha ez már jó jel. Köszönöm mindazoknak akik biztatót írtak.

:)

2019. jan. 25. 10:07
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

4x voltam terhes, meg en se tapasztaltam hasonlot. Szoval, szerintem nm vagy terhes, foleg rendszertelen ciklussal kicsi az esely.


Ha a valaszt szeretned megtudni a kerdesedre, arra csak egy mod van...

2019. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk.Tényleg ezek a kérdések....a teszttel várni akarsz,de itt kérdezed....🤔
2019. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írnak biztatót, semmi befolyása nincs arra, hogy terhes vagy vagy nem.

Kell csinálni egy tesztet, mennyivel jobb ha még pár napig reméled és akkor derül ki, hogy nem, mint ha ma, vagy esetleg ma + lesz?

2019. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6 napja késik és nem teszteltél? Inkább izgulsz még napokig? Ezt komolyan nem értem.
2019. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!