Van itt olyan nő, aki IR miatt nem esett teherbe?

Figyelt kérdés
Kérem olyan írjon, akinek ilyen problémája van, min változtatott, mit szedett, milyen életmódot folytatott, hogy végül sikerült a teherbe esnie. Aki épp ebben van és nem terhes legyen szíves az is írjon.

2019. jan. 25. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

2 éve diagnosztizálták az IR-t és diéta (140gr amire be vagyok állítva)+mozgás, ami segít, így nem is hipózom. Ami nekem nem jött be az az inozitol készítmények

Első próbálkozós hónapban sikerült teherbe esnem, de végül missed ab. lett belőle.

Jó endokrinológus és dietetikus kell, mindenkinek teljesen egyedi, mi válik be.

2019. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem PCOS és IR van. Kb 2 éve diagnosztizálták, miután a fogamzásgátlót abbahagytam. Az étkezésre próbálok odafigyelni, bár a CH-t nem számolom. Nekem sokat segített az Aviva torna is. Először Merckformin XR-t szedtem, majd lecseréltük Eucreas-ra. Úgy néz ki, decemberben megfogant a babánk, pénteken megyek dokihoz :)
2019. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de jóóóóóóóóóóóóóó! Szívből gratulálok! Légyszi számolj majd be a fejleményekről!
2019. jan. 29. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvolt az első uh. 7 mm és már látszott a szívverése. :)
2019. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!