Megérzés vagy depresszió?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél vagyok és sok korcos mondta nem tudok teherbe esni. Viszont van 2 gyönyörű pozitív tesztem és tünetek is vannak (mell érzékenység, rosszullétek, fáradékonyság). Orvoshoz csak Január 30-ra van időpontom. Egyre közelebb van és egyre jobban kezdem azt hinni, hogy az orvostól rossz híreket kapok. Annyiszor mondogatták orvosok, hogy nem lehet babám, hogy nehéz el hinni minden rendben van. Persze próbálok pozitív maradni. A rosszullétekre vissza térve meg az első hétben nagyon rosszúl voltam és nem tudtam enni se nagyon. Most már ritkán vagyok rosszúl és jó az étvágyam ez is közre játszik, hogy ezt gondolom.

2019. jan. 26. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem egyik, sem másik. Szimplán aggódsz. De addig ne árts a babának, (mert feltehetően egészséges) azzal hogy szorongsz. Ott úgy is megmondják. Addig nyugi
2019. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abban a hónapban mikor azt mondták nem lehetek természetes úton terhes ,terhes lettem.Azóta meg is született.Szerintem ha van két szép teszted akkor ne aggódj.
2019. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!