Mitől lehet ez? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok. KB 20 napja késik. Ma csináltam egy tesztet, dél körül és negatív lett. Hasi szurkálások vannak, 3-4 napja hányinger, nagyon sokszor kell mennem pisilni. Február végén kell majd mennem orvoshoz. Akkora kaptam időpontot. Ha valaki volt ilyen helyzetbe az írja le. Köszönöm! Szeretnénk kisbabát.

2019. jan. 28. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy a derekam nagyon fáj.

Terhességre már nem igazán tudok gondolni mert így hogy negatív lett, sok esélyt nem látok. Már ki kellett volna mutatni a tesztnek. :( Csak most attól félek hogy valami komolyabb bajom van :(

2019. jan. 28. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most 16 napja késik, teszt negatív, néha méhösszehúzódásaim vannak, olyanok mint vajúdáskor csak enyhébben, fehér folyásom is van ill. nagyon sokat fáj a fejem. A terhességet kizárom, mert mindig védekezünk, szerintem újra petefészek cisztám van. Volt már, és akkor is hasonló tüneteim voltak.
2019. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fejem nekem is már hetek óta fáj. A vérnyomásom is mindig le van esve. A hasam alakja is fura :/ megeszek egy szelet kenyeret és akkor utána már úgy nézek ki mint aki 6 hónapos terhes. Én nagyon remélem hogy nincs cisztám :/ remélem veled sincs semmi komoly. Mikor mész orvoshoz?
2019. jan. 28. 16:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Az érzelmi állapotom se a legjobb :/
2019. jan. 28. 17:49
 5/5 meretek válasza:
Meg kérdezhetem mi lett baba esetleg? A negatív teszt ellenére?
2019. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!