Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laparoszkópia így átrendeszte...

Laparoszkópia így átrendeszte a dolgokat?

Figyelt kérdés

Év elején volt egy laparoszkópiás átjárhatósági vizsgálatom ovuláció után 2 nappal. A menstruációm tökéletesen pontosan megjött. Viszont az ovulációt nem volt még olyan ciklus hogy ne éreztem volna meg.. görcsölni szoktam elég erősen de rövid ideig aznap az ovulációs tesztek pozitívak. Valamint előtte ált. 2 napoal van tojásfehérje szerű folyásom. Na most ebből semmi sem volt most! Az ovulációs tesztem tegnap és még ma is pozitív. Se folyás se görcs. Elég ilyesztő mert tényleg mindig érzem....

Valaki járt már így? Amúgy átjárható voltam és egy nagyon pinduri endometriózist szedtek le ami az orvosom szerint nem befolyásolhatta a sikertelenséget.

1,5 éve próbálkozunk


2019. jan. 30. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi ilyesmi gondom lapar utan. Viszont egy keretlen jotanacs: ha mar 1,5 eve probalkoztok sikertelenul sztem ugorjatok neki a kivizsgalasoknak. Max mindent rendben talalnak, de kar huzni a sajat idotoket. Sok sikert a babahoz:)
2019. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindenen túl vagyunk. Lapar volt az utolsó. Párom is rendben és nekem is monden értékem szuper! Szóval nem tudjuk miért nem jön a baba...

Most a clostit próbáljuk meg de a peteérésemmel is minden oké, ultrahangos követésen is rendben volt. Szóval szerintem nem az a gond. Szedem a vitaminokat páromnak is van egy kis “katonákat” fokozó étrendkiegészítője. Szóval nincs kézzelfogható oka...

2019. jan. 31. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nekem is menni kell laparoszkopos vizsgálatra. Kicsit félek tőle.

Nektek milyen volt?

2019. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ne félj! :) Nekem első műtétem és altatásom volt és igazából kicsit úgy voltam hogy örülök, hogy “körbenéznek” oda bent :)

Vártam a kis köpenyemben és jött a műtős, betolt és felfeküdtem egy lábtartós asztalra. Aranyosak voltak és mindent mondtak :) megjegyzem az előtte kapott sanax jól jött azért 😅

Aztán mély levegő 2-szer és utána évredezni kezdtem. Az volt rossz. Remegten de úgy ahogy soha életemben. És elkezdtem sírni kicsit pár percig. Olyan kiszolgáltatottnak érztem magam és full homályosan láttam :(

De mire visszatoltak a megfigyelőbőp a szobába 2 óra pihi után már kísértek ki posilni.

3 napig eszméletlenül fájt és alig tudtam járni az rossz volt de a mu volt előttem hogy a cél érdekébeb bármit... :)

6 hét telt el és alig látszanak a hegek :)

Ne félj tényleg :)

2019. febr. 1. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden termékeny nőnek van évi egy-kétszer olyan ciklusa, amikor nincs ovuláciö. Ilyenkor vagy kitolódik a ciklus végére, vagy kilökődhet menstruáció alatt, vagy a köv. ciklus első szakadzában, vagy kivárja a köv. ciklus "rendes helyét".

A műtétednek nem tudom van-e köze ehhez, de elvileg ez így normális is lehet.

2019. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem egy nagyon profi doki csinalta es nagyon jo maganklinikan, ugyh en a mutet utan konretan annyira jol voltam h nem hittem el. Semmi fajdalom, nulla!!!! Sot az altato aldasos utohatasa miatt egesz nap tok boldog voltam, imadtam mindenkit :D meg a hasambol kilogo katerter se fajt ha mozogtam(felulni enni meg ilyesmi) olyannyira nem h este mondom megnezem milyen a hasam (addig nem mertem megnezni mi van a takaro alatt :D) megdobbenve lattam h a hasambol kilog egy cso XD bakker mondom en ezt nem is ereztem.

Siman tutam enni inni nem volt hanyingerem.

Masnap reggel kivettek a katetereket es mehettem haza.

Osszessegeben tok jo elmeny volt hangozzek ez barmilyen bizarul is:D

4 nappal a mutet utan mar egy eskuvon voltam csinibe, magassarkuban, es meg tancoltam is.

Ha jo helyen jo doki csinlja, akkor sima ügy:)

2019. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen. Aranyosak vagytok.

A cél érdekében mindent.. 😊

2019. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a curiosa sebkezelő (remélem jól írtam :) ) csoda szépre összehúzta a sebeimet, még ahol a cső volt azt is :)
2019. febr. 1. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!