Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges, hogy az antibiotik...

Lehetséges, hogy az antibiotikum kúra miatt nem estem teherbe?

Figyelt kérdés

Első próbálkozásos hónap volt a január, én viszont decemberben kétféle antibiotikumot is kaptam egymás után a kifejezetten csúnya tüdőgyulladásomra. Mellette hörgőtágítót, különféle köhögéscsillapítókat is szednem kellett. Tudom, hogy millió más oka van, hogy elsőre nem esik teherbe egy nő, de ez a sok gyógyszer mennyire tudja befolyásolni, ha nőgyógyászatilag rendben vagyok elvileg?

29/n


2019. jan. 31. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm is esett teherbe antibiotikum kúra alatt/után.

Mi 2,5 éve próbálkozunk, mindketten egészségesek vagyunk (rengeteg vizsgálaton átestünk), mégsincs baba.

Szóval nyugalom. Majd jön, ne görcsölj r.

2019. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök rá, csak kíváncsi voltam, vajon mennyi köze van hozzá. Köszi a választ! :)
2019. jan. 31. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Egy ciklusban egészséges pár esetén, ha jókor vannak együtt is csak 20% az esélye. Most a 80%ba estetek...
2019. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!