Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostyt szedek (5. Naptól 2x1...

Clostyt szedek (5. Naptól 2x1 5 napig), de az ovu tesztem még most sem pozitív. Lehet hogy lemaradtunk az lh csúcsról?

Figyelt kérdés

8 hónap próbálkozás után novemberben terhes lettem. Sajnos elvesztettük a kicsit 7 hetesen. Nem kellett műszeres befejezés, szépen kitisztultam.

Viszamentem a dokihoz mert szokatlanul görcsöltem hónap közepétől ( már ovu előtt, egészen a mensiig)

Nem talált semmi rendelleneset. Írt clostyt h kicsit elősegítsük a baba érkezést.

26 napisak a ciklusaim. Eddig 14. Napon volt pozi az ovu teszt.

Most viszont már a 17 napon vok, és ugyan olyan erős a teszt, mint a 12. Napon. Viszont úgy görcsölök h még a lábam is zsibbad!

Lemaradtam az ovuról? Vagy még csak most lesz?

A gyógyszertől görcsölök ennyire?


2019. febr. 7. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elso clostis honapomban nem kellett tuszomeresre es nezesre visszamennem, mert volt tuszorepedesem. Pech, hogy pont onnantol elmaradt a repedes, ahogy a clostit szedtem. Ugyhogy azota is van egy cisztam. Azota kovetjuk felidoben. Menj vissza, es kerj kontrollt. Ha nem reped meg, kapsz injekciot, amivel megrepesztik.
2019. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy a dózis szerintem! Nekem ha lett volna ovum akkor sem tudtunk volna egyutt lenni.... azt hittem meghalok annyira fájt a petefészkemnél. Sírtam 1 teljes napon át de másnap jobb volt. Orvost váltottam és kiderült hogy túl simulált... hatalmas ciszták lettek. Most ujra próbáljuk az uj dokimmal 1,5 év után... napi féllel indítunk.
2019. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi h írtatok. Felhívom a dokit h mikor tud megnézni....

Én még így nem görcsöltem mint ahogy tegnap.

2019. febr. 8. 07:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért nem kellett nekem sem visszamenni követésre, mert már voltam terhes.

Még egy kicsit görcsölök, de már közel sem olyan vészes mint este.

2019. febr. 8. 07:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj csak vissza. Olyan sok dolog valtozhatott azota. Max azt mondja, tul vagy a tuszorepedesen. Es akkor orulsz. Majd irj, mit mondott a doki. Ja es mihamarabb menj, ha nem repedsz netan, ad repesztot.
2019. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van már egy kisfiam, 1.5 ev próbálkozás után következő ciklusban elkezdjük a Clostit, 1*1 et és meg van beszélve hogy követjük is majd... Ezt csak azért írom mert az hogy volt már terhességed és amiatt nem követik UH-n hát...
2019. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!