Embriótranszfer után mit jelent a kímélő életmód? Ugy nem ágyban fekvés egésznap? Ti mit csináltatok, mit nem csináltatok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad nehezet emelni és hajolgatni.
2019. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehezet emelni valóban nem tanácsos, de hajolgatás nem árt egyáltalán.

Én ugyanúgy csináltam mindent, mint előtte, kivéve az emelgetést. Mindkettő embrió megmaradt.

2019. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szabad ágyban feküdni, kell sétálni, de azért ne most menj maratont futni.
2019. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Idáig nem sok mindent csináltam, csak enni meg a fürdőbe keltem fel. Fizikai megterhelés ne legyen, ennyit mondott a doki. Akkor vásárolni elmehetek pl.? Persze ha nem én cipekedek. Vagy utazni lehet hosszabb távra? Bocsi az idióta kérdésekért, első lombik.
2019. febr. 8. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, az utazás direkt jó is, mert eltereli a figyelmed. Nem szabad folyton ágyban lenni, mert lassítja a meh vetkeringeset. Csináld ami jól esik.


Nekem az utolsó lombiknal nem volt egy éves a fiam, úgyhogy en cipekedtem is, öt muszáj volt, és sikerült, ikreket várok.

2019. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hosszu tavu utazast megtiltotta a doki, igy en tappenzre kenyszerultem, mert messze van a munkahelyem.

Agyban fekudni egesz nap nem tanacsos, mert igy nem kap megfelelo verellatast a mehed.

Vasarlas, seta, alap hazimunka siman belefer.

2019. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ET után egyből Pestre utaztam Pécsről, aznap délután.
2019. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!