Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A próbálkozás hányadik hónapjá...

A próbálkozás hányadik hónapjában vizsgáltattátok ki a pajzsmirigyeteket vagy inzulinrezisztenciát?

Figyelt kérdés
Hogy rendben vannak -e vagy esetleg amiatt nem jön a baba
2019. febr. 10. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
4 honappal elotte a pajzsmirigyet, mert mar korabban tudtam az IR-rol es pcos-rol (tunetmentes lettem dietaval es mozgassal, eltuntek a cisztaim, de a pecsetelo verzes megmaradt ciklus elejen, ezert progeszteronhianyra gyanakodtam). Pont ennyi kell egyebkent az ertekek helyrehozasahoz. Az elso tervezett honapban megfogant a gyerekunk. A teso 2 eve nem jon, 1 eve tert vissza a ciklusom, rendszeresen es pecsetelo verzes nelkul, ezert varni akartam az orvosi vizsgalattal. Par honapot adunk meg magunknak, utana kivizsgalas, ha addig sem sikerul.
2019. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hónap sikertelenség után. Kiderült, hogy enyhe IR-em van, de nem miatt nem jön a baba. Igyekszem türelmes lenni, így másfél év próbálkozás után...
2019. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elég korán, 4. ciklusban, mert nagyon sok tünet ráillett a pajzsmirigy alulműködésre. Arra vizsgáltak, IR-re nem. Rendben van a pajzsmirigyem, a baba meg a 10. ciklusban sikerült. Akkor már nagyon gondolkoztam a részletesebb kivizsgáláson, de gondoltam csak kivárom az 1 évet.
2019. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor elhatároztuk, hogy jöhet a kistesó, csináltattam egy teljes vérképet, a tsh-m nagyon magas volt, 23.8, előtte nem is tudtam hogy pm alulműködésem van, bár gyanítottam, mert voltak erre utaló jelek, meg édesapamnak is van. Még abban a ciklusban teherbe estem, úgy hogy a pajzsmirigyem nem lett beállítva

Terhesen jártam vele dokihoz, gyógyszert kaptam, 4.04-re sikeeült levinni a tsh szintet. Szülés után az alulműködés átcsapott túlműködésbe, majd vissza alulműködésbe. Most az optimális szimt beállításán vagyunk a dokival, legutóbb 14 volt az érték. A kislányom egészséges.

2019. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!