Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Ezekkel az eredményekkel mire számíthatok?

Sziasztok!

Ezekkel az eredményekkel mire számíthatok , 2hét múlva megyek nőgyógyászhoz vissza?

Babát szeretnénk.

32/N

3.napi vérvétel:

TSH 5.526 mIU/l

Szabad T4 11,25pmol/L

LH 4,30 U/L

FSH 5,93 U/L

Ptrolaktin 194,4 mIU/l

Ösztradiol 74,2 nmol/l

Progeszteron 2,7 nmol/l

Tesztoszteron 1,6 nmol/l

2.vérvétel

8.dpo-n (37cn) volt a

Ösztraidol 257,2 pmol/L ( ref. 134-903 pmol/L

Progeszteron 13,7 nmol/L (ref. 16,40 - 59,02 nmol/L)

Fogalmam sincs, hogy most mi lesz..gondolom alacsony a progi...a TSH meg magas...

Köszi ,ha válaszoltok...

febr. 11. 20:47  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem is ez tunt fel, amit irsz. Szerintem nem volt ovud. Vagy keson mentel, es mar mensi kozeleben vagy. Dokidat kerdezd, egyben o nezi.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 11. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A 27. 28. Napon volt pozi az Lh teszt 29. Naptól emelkedett a hő , ma eset 2 tizedet de meg cover felett van a hő..

# 2/6Időpont febr. 11. 21:18 Privát üzenet
Manka68 nevű felhasználó válasza:

Szia!

A TSH-d nagyon magas, irány egy jó endokrinológus. Amint kezelve van a pajzsmirigyed (kb három hónap, mire stabilan beáll jó gyógyszerezés mellett). Addig nem is célszerű próbálkozni babábal, mert ha esetleg össze is jön, nagyon nagy a vetélés esélye. Sajnos a pajzsmirigy alulműködés gyakran jár együtt inzulin rezisztenciával, az endodoki erre is kivizsgál. Egy terheléses cukor + inzulin vérvétel.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 12. 18:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt. Tavaly elött voltam egy nagy nevű dokinál Vácon akkor még "csak" 4,9 volt a TSH..annyit mondott mennyek vissza ha teherbe estem.

(Úgy hogy mondtam neki ,hogy glutenérzékeny vagyok 1 éves korom óta. Elkezdtem futni, akkor le is ment12kiló. Sajnos tavaly volt egy laparos műtétem ,sajnos vissza hiztam 15kg)

Remélem a nődoki komolyabban vesz majd...ha nem akkor kell keresnem masik endokrinológust...

# 4/6Időpont febr. 12. 21:25 Privát üzenet
Manka68 nevű felhasználó válasza:

Nődokik ehhez nem értenek, nem tartozik a nőgyógyászat hatáskörébe. Először kell normális endodoki, csak utána érdemes menni a nőgyógyászhoz. Még ha látja is, hogy probléma van a pajzsmirigyeddel, gyógyszert nem írhat fel rá, csak endodoki.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 13. 05:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor majd kérek időpontot endo dokihoz is,de gondolom ,ill. remélem, hamár a nődoki küldött a vérvételekre hozzá kell visszamennem...csak átküld majd az endokrinológiára...

# 6/6Időpont febr. 13. 07:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van köztetek preklimaxos, progeszteron hiànyos ( progeszteron 0,67-lett, ösztradiol:387, lh:7,4 fsh:6,5) myomàs? Milyen kezelésre szàmithatok? 15'én lesz egy eü. Küretem,...
Mire számíthatok? Petefészek átjárhatósági
Érdemes lenne felkeresnem egy endokrinológust ezekkel at eredményekkel?
Ezekkel az eredményekkel milyen esélyeink vannak?
Hirsutizmussal estem teherbe, mire szamithatok a szules utan, csokkenni fog e a tulzott szorosodes?
Ilyen eredményekkel a 40. hétig? Szerintetek mire számíthatok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!