Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezekkel az eredményekkel mire...

Ezekkel az eredményekkel mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezekkel az eredményekkel mire számíthatok , 2hét múlva megyek nőgyógyászhoz vissza?

Babát szeretnénk.

32/N


3.napi vérvétel:


TSH 5.526 mIU/l


Szabad T4 11,25pmol/L


LH 4,30 U/L


FSH 5,93 U/L


Ptrolaktin 194,4 mIU/l


Ösztradiol 74,2 nmol/l


Progeszteron 2,7 nmol/l


Tesztoszteron 1,6 nmol/l


2.vérvétel


8.dpo-n (37cn) volt a


Ösztraidol 257,2 pmol/L ( ref. 134-903 pmol/L


Progeszteron 13,7 nmol/L (ref. 16,40 - 59,02 nmol/L)


Fogalmam sincs, hogy most mi lesz..gondolom alacsony a progi...a TSH meg magas...

Köszi ,ha válaszoltok...


2019. febr. 11. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez tunt fel, amit irsz. Szerintem nem volt ovud. Vagy keson mentel, es mar mensi kozeleben vagy. Dokidat kerdezd, egyben o nezi.
2019. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A 27. 28. Napon volt pozi az Lh teszt 29. Naptól emelkedett a hő , ma eset 2 tizedet de meg cover felett van a hő..
2019. febr. 11. 21:18
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!


A TSH-d nagyon magas, irány egy jó endokrinológus. Amint kezelve van a pajzsmirigyed (kb három hónap, mire stabilan beáll jó gyógyszerezés mellett). Addig nem is célszerű próbálkozni babábal, mert ha esetleg össze is jön, nagyon nagy a vetélés esélye. Sajnos a pajzsmirigy alulműködés gyakran jár együtt inzulin rezisztenciával, az endodoki erre is kivizsgál. Egy terheléses cukor + inzulin vérvétel.

2019. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt. Tavaly elött voltam egy nagy nevű dokinál Vácon akkor még "csak" 4,9 volt a TSH..annyit mondott mennyek vissza ha teherbe estem.

(Úgy hogy mondtam neki ,hogy glutenérzékeny vagyok 1 éves korom óta. Elkezdtem futni, akkor le is ment12kiló. Sajnos tavaly volt egy laparos műtétem ,sajnos vissza hiztam 15kg)

Remélem a nődoki komolyabban vesz majd...ha nem akkor kell keresnem masik endokrinológust...

2019. febr. 12. 21:25
 5/6 Manka68 ***** válasza:
Nődokik ehhez nem értenek, nem tartozik a nőgyógyászat hatáskörébe. Először kell normális endodoki, csak utána érdemes menni a nőgyógyászhoz. Még ha látja is, hogy probléma van a pajzsmirigyeddel, gyógyszert nem írhat fel rá, csak endodoki.
2019. febr. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor majd kérek időpontot endo dokihoz is,de gondolom ,ill. remélem, hamár a nődoki küldött a vérvételekre hozzá kell visszamennem...csak átküld majd az endokrinológiára...

2019. febr. 13. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!