Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért esik a hőm? Ha a terhess...

Miért esik a hőm? Ha a terhességi tesztem pozitiv?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam Predictort full pozitiv.

Wishes teszt halvány,de egyértelműen pozitiv.

Mitől van hogy esik a hő?

Tegnap elött 36.8 tegnap 36.7 ma 36.6

Szedek duphastont, de az utrogestanon gondolkozom hogy inkabb azt kellene.

Szerintetek?

Valaki segitene?

Dokihoz 22.ére van amugy időpontom mert eddig 15 hónapja nem sikerut a baba.


2019. febr. 12. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A testünk sajnos nem gép ami úgy működik ahogy megvan írva. Lehet megfog jönni ( sajnos én is így jártam 1 hetet késett pozitív tesztek mellett ) . Van olyan akinek esik a ho , meg sincs semmi gond

Drukkolok

2019. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy köszönöm. Holnap még mérem ésabba hagyom mert csak idegesít!

Pajzsmirigy túlműködésem van, lehet az befolyásolja ennyire..

2019. febr. 12. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok . Ne idegeskedj semmi baj nincs, a stresszel viszont biztos hogy többet ártasz! Nekem halványodo teszt volt az élőjele annak hogy valami nem oke, de nem is volt olyan hu de erős második csikom egy teszten se ! 2 nap múlva tesztelj és meglátod megnyugszol ha erosodik! Egyébként nekem a délutáni tesztjeim mindig erősebbek voltak :)
2019. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Felhivtam a dokim, azt mondta ne aggodjak a hő miatt, semmit sem befolyásol. Szedjem tovabb a gyogyszert akar at is térhetek az utrora mert azzal nem csinálok bajt.

2nap mulva ismétlek.

Kémiai terhességem volt mar akkor halvány tesztjeim voltak csak.

Meg tavaly juniusban terhes lettem szep tesztjeim voltak. Nem nagyon halványodtak.. De sajnos műteni kellett.

2019. febr. 12. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Most minden rendben lesz csak ne stresszelj!:) gratulálok a babához és várom a fejleményeket a doki után:)
2019. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miert mered, ha pozitív a teszt? Fullra nincs értelme.. Nekem meg úgyis lement a hőm terhesen, hogy progeszteront szedtem. 16.dpoig mertem, onnantól nem. Akkor lett pozi a 2.teszt!
2019. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar én sem mérem. Meg vissza emelkedett. A masik tesztem is szép erős. Plusz digi tesztet is csináltam. 😊
2019. febr. 14. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!