Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért csak 8-10% esélye van...

Miért csak 8-10% esélye van az inszeminációnak?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, ezen már én is gondolkoztam. Tulajdonképp minden össze van játszva, napi szinten UH-val mérik a tüszőt, pontosan megmondják mikor kell beadni a tüsző repesztőt, és mégsem több az esélye. Nem beszélve arról, hogy még a férfi által leadott anyag is hiába kiváló, fel szokták vitaminnal pluszban turbózni. Sajnos, ha akarnék sem tudnék sok párt felsorolni, akinek ez összejött volna.

Van egy család barátunk, akiknek 7 évig nem jött össze a baba, sokan is mondták neki, hogy mindig rosszkor volt otthon a férje, amikor "semmit" nem az együttlét. Túl voltak 5 inszemináción, minden rendben zajlott, mégsem sikerült nekik. Akkor jöttek rá, hogy itt nagyobb baj van, mint gondolják, és már 40 évesek is voltak. Egy alkalommal volt otthon a férje, amikor már elvileg a számítás szerint is túl késő volt az aktus, mégis az az egy, ami aztán sikerhez vezetett.

Én már nem tudom mit higgyek, de valami hihetetlen amit a női szervezet produkálni tud.

2019. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Spontán ciklusban, jó időben, tök egészséges pár esetén is csak 20%. És ha valaki már inszemre, ott alapból van vmi gond.
2019. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert közrejátszik az emberi tényező. Az emberi szervezet nem egy gép, ami parancsra működik. Ha minden stimmel, akkor sem garantált a pozitív végeredmény.
2019. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Oszinten? En is ezen agyaltam, mig oda ne jutottam. Meg nem tudjuk, eredmenyes e, de 4-bol 1-nel IR es pajzsmirigy gond volt, a csaj 100 kg legalabb, es szarik a dietara. A masik lombikra keszul, de kell 2 imszem elotte. Igy negyunkbol 2 mar kb csak ugy csinaltatja. Ketten voltunk, akik tesznek is erte. Harmadik csajszi is IR es, de dietat tartja, es mindent, amit javasoltak neki. En fogyozok, nincs extra okom ra, de igy lattam jonak. Vitaminokat szedek, es betartom, ha a doki javasol valamit. Es meg nekunk se biztos, hogy sikerul.

Szaz szonak is egy a vege, tenni kell erte, illetve en kivennem a statisztikabol azokat, akik csak azert mennek, mert kell a lombikoz...

2019. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!