Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Péntek reggel látott 17mm-es...

Péntek reggel látott 17mm-es tüszőt ultrahangon az orvosom, szombat hajnalban megrepedhetett?

Figyelt kérdés
Clostilbegytet szedtem és LH teszttel ellenőrizetem csak. Péntek délután poiztív volt, szombat délután és este negatív. Vasárnap pedig már csak egy csík volt rajta! Létezik ez?
2019. febr. 18. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtam, hogy a tsh 1,5 a prolaktin pedig 650 volt, az meg túl magas.
2019. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az előzőért!! Igen, sajnos ilyen létezik, nem egy ismerősöm volt ugyanebben a cipőben.
2019. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha negatív lett a teszt akkor biztosan megrepedt? Kérdeztem az orvosomat még pénteken és azt mondta biztosan meg fog repedni a napokban. De nem gondoltam, hogy szombaton negatív lesz az ovu teszt. Nem volt még kicsi hogy megrepedjen? Vagy nőhetett egy nap alatt annyit?
2019. febr. 18. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, closti nélkül kicsit lassabban nőnek, ha nem closty kúra kellene azt mondanám inkább tegnap repedt.. De így sztem simán repedhetett szombaton.

Drukkolok.

2019. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennek fényében ha szombat és vasárnap reggel voltunk együtt, akkor akár esélyes is lehet a dolog. 😊 Eddig ez az első alkalom, hogy hatott a clostil. Még inofolicot és méhpempőt eszek mellette szóval nagyon reménykedek. Ha nem is jönne most össze akkor is ez nekem már nagy siker 😊
2019. febr. 18. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, nekem is nagy siker volt h végre ilyet is láttunk.. Az első ilyen nem volt sikeres, de a következő ciklusban igen. :)

Én csak folsavat és E vitamint szedtem.

Nekem, amikor 17mmes és 19mmes tuszoim voltak, akkor rá 2 napra lett pozitiv az ovuláció tesztem. És így akkor ugye a 3.napra repedt. De neked sztem másnapra repedhetett. Én kis adagban kaptam csak clotyt.

2019. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 3. hónapom. Mondjuk elsőben 1x1-et szedtem, nem használt. Aztán egy hónap szünet a karácsony miatt. Aztán megint 1x1-et ami szintén nem használt semmit. Most ebben a hónapban 2x1-től lett egy db tüszőm. Szóval már fél siker 😄
2019. febr. 18. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!