Ez jó speriogram eredmény?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 20. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan az utolsó szót kellett volna googleba bepötyögni: Vélemény "normozoospermia"


Normozoospermia – A spermiumok száma, alakja (morfológiája) és mozgása (motilitása) mind normál értékű.


Részletek: [link]


Szívesen.

2019. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2019. febr. 21. 08:12
 3/5 northplace ***** válasza:
100%
Mondhatni inkább durván jó spermiogram. Sokan örülnének ilyen eredménynek. A mai átlag 40 millio/ml, és a többi eredményt is túlszárnyalja az átlagot.
2019. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó!!

Páromnak 39 millió és a progresszív motilitás 15%. Elvileg nemzőképes, de szerintem az kevés, így turbózzuk most valeofert étrend kiegészítővel.

2019. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kedves utolso megkerdezhetem segitett-e az etrendkiegeszito? Nalunk 70millio/ml volt, 29%mozgo es ebbol 19% gorsan mozgo. 3honapig szedi a ferjem a Profertilt es nagyon kivancsi vagyok lesz-e javulas vajon.
2019. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!