Pataki Zita vlogjat aki követi, vagy ő maga is lombikos volt: ha csak 1 petesejtet sikerült leszivni annak mennyi esélye van?

Figyelt kérdés
Rosszul gondolom, hogy minél több van annal jobb lenne tehát ha többet termekenyitenek meg, abból se tuti hogy megmarad mind ugye?
2019. febr. 23. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha tobb van, mert ha megtermekemynul pl 3, akar beültethető mind a 3, es akar lehet belőle 3as iker, de lehet hogy csak 1 marad meg belőle.

De remelem elég lesz nekik az az 1 is!!! 🙏🏻

2019. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ez nem válasz,de imádkozom hogy végre sikerüljön nekik is.
2019. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy babához, egy jó embrió éppen elég. Ha csak azt nézem, hogy egy embrió van, attól még ugyanolyan esélyei vannak a beültetést követően, mint bárki másnak, ha az embrió minősége, osztódása is kifogástalan. Ami viszont jelentősen rontja az esélyeket, az az életkor... (Szintén lombikos anyuka)
2019. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm ! Annyira szorítok neki, és úgy éreztem a mostani részből, hogy ennek nem annyira örülnek hogy csak 1 db lett, meg az orvos is úgy fogalmazott hogy nem túl jó híre van.

Nem tudjátok, örökbefogadáson nem gondolkoznak?

2019. febr. 23. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minél több a petesejt, annál nagyobb esély van a sikeres beavatkozásra.

De a természetes fogantatásnál is csak egy van, így még jó eséllyel lehet belőle baba, ha minden stimmel. Vsak most nagy a rizikó, hogy ezzel az egyel legyen minden rendben.

2019. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én is a 3.válaszolóval értek egyet. Amikor én ezt kérdeztem a dokimtól ő is pont ezt válaszolta: "csak egy jó petesejt kell". Én is nézem és nagyon szurkolok nekik. Mindenkinek ajánlom aki előtte áll még mert nagyon érdekes és becsülendő a Zita hozzáállása.
2019. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat még ha olvassa vki : vmelyik nap volt vmi riport Zitaval és alatta írták kommentekben hogy biztos sikerült a baba mert nagyon vidám stb. Tehát ez az egész akkor hónapokkal hamarabb játszódik, nem valós idejű?
2019. márc. 4. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Néhány hét eltérés biztosan van.
2019. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!