Ti hisztek abban, hogy az állandó stressz és, az erős gyerekre vágyás okozza a meddőséget?

Figyelt kérdés

2019. febr. 23. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2019. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

A stressz bizony nagyon komoly hatással van a szervezetre és nagyon sok betegség (nem egészséges működés) kiválója.


A de-stressz okoz impotenciát is, akár. Nem mindenkinél, de ez is egy tünet, amit kiválthat. Ez nem szerintem, vagy szerinted téma, hanem orvosi kutatás eredménye.


Vannak termékenységgel foglalkozó központok, orvosok. Érdemes velük beszélni, ha nagyon kell a baba.

2019. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Kiváltója *

Bocsi a félre gépelés miatt.

2019. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Részben. Szerintem ettől lehet nehezebb a teherbeesés, de ettől még nem lesz valaki meddő.
2019. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Én nem hiszek benne, biztosan van valami testi oka a meddőségnek, maximum nem találják meg az okot, ha a teherbeesés fejben dőlne el, akkor egyetlen nő sem foganna meg nemi erőszakból.
2019. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl a bőröm kezdett levállni a stressz miatt. Amint megszünt a vizsgaidőszak, abba is maradt az autoimmun betegségem és az orvos is nézett, mi a f volt ez. Úgyhogy eltudom képzelni, máshol is tud bajt csinálni.
2019. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Mindig nagyon akartam terhes lenni, azonnal rápörögtem, rágörcsöltem (ilyen típus vagyok, nem tehetek róla), mégis nagyon gyorsan összejött mindkét gyerekem. Eleve abban sem hiszek h lehet ezt nem nagyon akarni...
2019. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos, hogy pont a stressz, de gyakrabban van nem szervi oka, mint szervi. Erre bizonyíték számtalan olyan eset, még ismerősi körben is, hogy a sok sikertelen próbálkozás, siekrtelen lombik után amikor már letettek a gyerekről, spontán teherbe esett a nő
2019. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem, szerintem semmi köze hozzá. Persze a stressz nem könnyíti meg a teherbe esést, de nem okoz meddőséget. Ez puszta biológia...

Gondolj bele abba, hogy sajnos van olyan akit megerőszakolnak, bántalmaznak közbe, és mégis teherbe esik, pedig szörnyűségen megy keresztül közben is és utána is...és ennek ellenére ott a baba.

Nekünk több mint 5 éve nem sikerül...ha stresszelek akkor sem, ha nyugodt vagyok akkor sem...egyszerűen nem és kész.

2019. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Meddoseget nem hinnem, de erosen gatolhatja kesleltetheti a teherbeesest.
2019. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!