Méhszájseb terhesen?

Figyelt kérdés

5hetesen hivott be elöször az orvosom UHra. Tavalyi vetélés és műtét után, azt mondta mennjek.

Vett le citologiát. De véreztem. Kiderült méhszájsebem van. Azt mondta ne féljek, nem befolyásolja a dolgokat. És hogy előfordilhat kissebb pecsételés, de ez csak a méhszájseb miatt van.

Szerintetek? Van okom félni? 2hét mulva kell vissza mennem kontrollra. Most 5hetesen 8mm petezsákot látott!

Valaki volt igy? Probléma mentes terhességgel?


2019. febr. 24. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

15 éve vették észre nálam, 5 és 3 évesek a gyerekeim. Az ég világon semmi gond nem volt!

Az első terhessègnèl azt mondta az orvos, hogy addig nem is ajánlott megcsináltatni amíg meg nem született a vágyott gyerekszám

2019. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm az első 20 hétben pecsételgetett úgy mint te is a méhszájsebe miatt.Egészséges 1 éves kislánya van.Hozzá teszem, hogy ő minden pecsételgetésnél bement a kórházba ahova tartozott és az orvosa minden alkalommal ránézett, hogy rendben van e.A 20. hét után már nem volt nála gond.
2019. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Méhszájsebem van, teljesen probléma mentes volt a terhességem. Semmi vérzés, egészséges babám született természetes úton.
2019. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok példaként: az orvosod jól mondta. Én is nagyon féltem, mert szintén méhszájsebem volt, terhesség elején derült ki, egészséges lányom született. Igaz, utána meg kellett műteni, mármint engem, de addig nem műtöttek, míg ki nem hordtam és meg nem szültem. Ez 26 évvel ezelőtt történt. Ma pedig már annyit fejlődött a technológia, hogy bármi gond lenne, azonnal észreveszik. Nekem pl. az a furcsa, hogy 12 hetesen már vérből meg tudják állapítani, hogy milyen a baba neme. Szóval ne aggódj, nem lesz semmi baj a méhszájsebed miatt.
2019. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Pénteken voltam dokinal, nincs semmi panaszom. Tegnap volt egyszer egykis halvány barnásrousaszines cucc a wcpapiron. De azota sem semmi. Azért aggodom. 2hét még hosszú idő!

2019. febr. 25. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél évvel a terhességem előtt vérezgettem szex után, akkor mondta az orvosom, hogy egy pici méhszájseb, de semmi teendő vele. 6 és 8 hetesen is volt hasonló rózsaszínes nyák a wc papíron, kaptam progipótlást meg befektettek 5 napra a kórházba a semmiért. A gyereknek semmi baja, sőt igazi kis ördögfióka :) soha nem mondta ki egy orvos se de minden bizonnyal az a pici seb okozta a riadalmat. Ami még meglepőbb volt számomra, hogy szülés után 6 héttel, már az a pici seb se látszott. Igazából panaszom azóta se volt, pedig évek teltek el.
2019. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Bizom benne hogy nem lesz semmi féle folyásom.

Persze ezen a krémesen kivül ami van.

2019. febr. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!