Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megneznetek a hcg tesztemet?...

Megneznetek a hcg tesztemet? Idon tuli!

Figyelt kérdés

Reggeli predictor early, latszott iszonyu halvanyan reggel is, de ahogy most hazaertem, ilyen lett.

Valakinek tapasztalat vele?

[link]


2019. febr. 27. 18:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Negativ.

Időn tul amugy se lehet értékelni.

2019. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom ez az a teszt amit nem szabad szetszedni mert levegő hatására megjelenik rajta a csík helye.

Én csináltam ezt a tesztet és mikor szetnyitottam a szemem előtt jelent meg ez a csík holott előtte tok negatív volt.

Én ennek nem hinnék így. Nem azt mondom hogy nem vagy terhes de két nap múlva megismetled ugyanezt már szetszedes nélkül is mutat vmit.

2019. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Koszi, ugy lesz! Csak barmikor szedtem szet, semmi se volt rajta. Remenykedek. Van meg par napom, csak hat a kivancsisag.
2019. febr. 27. 19:03
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy negatív teszt. És ha még pár napod van, akkor ezen nem is kell meglepődni. Ugyanis 1. vagy nem vagy terhes, vagy 2. még nincs mit mutasson a teszt.

Majd ha már késik, akkor kell tesztelni, előbb felesleges. És ez nem kíváncsiság kérdése. Ha egyszer nincs hcg vagy nincs elég hcg a szervezetben, akkor nincs mit mutasson a teszt, hiába vagy kíváncsi.

2019. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%

Ez bizony baba lesz 🙂👏


Nekem is ugyan ez a teszt ugyan így kb 15 darab mensi előtt 8 nappal ugyanígy jelzett leoltottak engem is itt! Aztán megvettem 3000 ft-ért a digitálisat ami kimutatja hány hete fogant! Belinkeltem de oltottak így is a babám pár napon belül 6 hetes lesz 🙂

2019. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2019. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, koszi a linket es gratulalok! Csak nekem idon tul lett ilyen, idoben is mondjuk en lattam, de tulzas lenne azt mondani, hogy siman. :)

Tegnap reggeli facellen is van valami. Inszemes vagyok, igy iszonyuan varom, hogy sikeruljon.

Koszi amugy mindenkinek! 😘

2019. febr. 27. 19:32
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is pont ilyen volt, alig látszott de én tudtam. Most vagyok 11 hetes :)
2019. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
Én vagyok akit leoltottak így jártam én is az elsőbel 8 nappal a nem várt előtt este teszteltem nem láttam semmit kidobtam! Másnap reggel újabb teszt ilyen halvány volt mint most a tiéd kikukáztam a másikat az full pozitív nem akartam elhinni teszteltem naponta többször mindegyiken ilyen csík lett! 🙂Sokszor időn túl de már időn belül is lehetett látni lesz ott valami 🙂 A tiéd pozitív!
2019. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Mindenkinek ment a zold kez! Akinek sikerult, gratulalok!

Mindenkeppen jovok majd a fejlemenyekkel, ha sikerul, ha nem. 😉

2019. febr. 27. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!