Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Wisről rendelt tesztel járt...

Irina87 kérdése:

Wisről rendelt tesztel járt már így valaki?

Figyelt kérdés
14 nap késés után ma reggel lett egy látható pozitív tesztem viszont 15 perc után szinte eltünt róla a második csík. Feltőlteném a képet csak nem tudom hogy kell. Akinek van tapasztalata kéremszépen ossza meg velem.

2019. márc. 2. 06:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2019. márc. 2. 07:05
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk vegyél egy normális tesztet és akkor kiderül, hogy terhes vagy-e.
2019. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van szándékomban csak gondoltam megkérdezem járt e így valaki. Mivel ma reggel csináltam ezt a tesztet az élmény még nagyon friss. Szoval reggel 6 kor nem nagyon tudtam volna tesztet venni.De köszönöm a javaslatott így fogok tenni.
2019. márc. 2. 07:49
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
...te wishről vettél tesztet és megkérdőjelezed hogy jól működik-e?
2019. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt hasonló tesztem én vaterarol vettem de lehet az is külföldről jött. Azt is mindenki agyon dicsérte itt is hogy jó az ha valóban van terhesség, az is kimutatja. Nagyon az elején még ( a nem várt előtt két nappal) csinálta ezt nekem is hogy megjelent majd eltűnt.

A nem várt napján vettem egy medilabot a patikaban, szépen látszott rajta már és nem tűnt el.

2019. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszadónak hogy megosztottad velem a tapasztalatodat mivel erre voltam kíváncsi.
2019. márc. 2. 08:17
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell Kínából terhességi tesztet rendelni?? Kb. 3-400ft egy darab. Ha nem ész nélkül pisilsz össze minden nap 50 tesztet nem értem miért nem lehet egy drogériából/gyógyszertárból beszerezni ezt!
2019. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Miert kell mindenkinek belepofaznia, honnan rendeli?


En ebayrol szoktam (gyakorlatilag =vateras, fastestes, es a wishessel) nekem is mindketto terhessegemet mutatta kb mensi elott 4nappal.


Utana ha mar hasonlo vagy erosebb volt mint amiket feltettel, elmentem a patikába, vettem egy clearbluet es ha az is + lett folytattam a progeszteronom. (ezzel meg is valaszoltam a sok kotekedonek minek koran tesztelni)


Sajnos olyan is volt, hogy elazott teszt viselkedett igy (de az en benazasom nem a teszt)

Csinalj egy masikat reggel. Ezert jo a wishes teszt, kb 60ft. Nem sajnalja az ember naponta csinalni.

2019. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok ennek ellenére jól lepontoztak :D
2019. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

5os, 8as vagyok, biztos engem is majd jol kiosztanak mindjart. Itt mindig ez van...


Kerdes: -ki mit foz ma ebedre?

Valasz : -igen nalunk is esik.


Olvasni sem tudnak. Osanyak nem tusjak kielni magukat nevvel fbon, idejonnek arctalanul kiosztani akit ernek. Mennenek inkabb a bodos pi...a fozni az ebedet legalabbis.

2019. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!