Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen vitamint szedjek, hogy...

Milyen vitamint szedjek, hogy mire a 8 hét letelik minden rendben legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Arra lennék kíváncsi milyen vitamint szedjek plusszba,mert 8 hétig (ha letelt próbálkozhatunk a babával) Estrofem 2mg-os gyógyszert kell szedjek méh sövény műtét miatt.2 évi sikertelen gyermekáldás van mögöttünk.

Orvoshoz majd 1 hét múlva kell menjek,addig is szeretnék infókat hasonló cipőben járóktól :)



2019. márc. 2. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Semmit nem szedtem sosem és mégis egyből összejött a baba, pedig nem is élek kimondottan egészséges életet (nem sportolok stb.).

Szedj azt ami jólesik, mert nem ezen fog múlni.

2019. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Folsavat, D es C vitamint, magneziumot, B komplexet. A C vitamin kivetelevel mindet ajanljak is a terhesseg alatt, nem art, ha mar most van benned egy keves belole.
2019. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2/2
2019. márc. 2. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A GAL Babaváró vitaminját ajánlom kiegészítésnek ( a simát). Ebben folsav helyett folát van, mivel az előbbit sokan nem is tudják megfelelően hasznosítani.

2019. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is a Gal vitamint ajánlom igaz én nem vagyok gyermekválalás közelében....de ennél minőségibb cuccot nem kapsz...
2019. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Folsav, e vitamin
2019. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!